Nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu. Zobaczcie co go spotkało! [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu. Zobaczcie co go spotkało! [WIDEO] Kierowca nie ustąpił pieszemu pierwszeństwa; www.youtube.com/ Adam Jucha
Ilustracja do artykułu Nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu. Zobaczcie co go spotkało! [WIDEO]

To, że piesi w ruchu drogowym są stroną mniej uprzywilejowaną potwierdza się w bardzo wielu sytuacjach. Czasem jednak to kierowców czeka nieoczekiwany finał... Zobaczcie nagranie, które to udowadnia! 

Do zdarzenia doszło w Katowicach, na ulicy Wiśniowej. Całą sytuację zarejestrowała kamerka samochodowa. Na nagraniu widać jak mężczyzna wchodzi na przejście dla pieszych, samochód nadjeżdżający z jednej strony zatrzymuje się przed pasami i ustępuje pieszemu pierwszeństwa. 

Nieco inaczej jednak zachowuje się kierowca jadący z drugiej strony. Mimo tego, że pieszy jest już w połowie pasów, ten nie zamierza się zatrzymać. Jedzie dalej. Na szczęście udało się uniknąć nieszczęśliwego wypadku.

Kierowca, który nie ustąpił pierwszeństwa jedzie dalej. Nagle, nieoczekiwanie rusza za nim... radiowóz policji, który stał w pobliżu. Jak określił to autor filmiku, karma szybko wróciła.

Zobaczcie nagranie tej sytuacji!

 

Zobacz też: Najlepsze kebaby na Śląsku! W których miejscach serwują najsmaczniejsze? [ZESTAWIENIE]​
 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Real Madryt - FC Barcelona na żywo w internecie i ogólnodostępnej telewizji? Gdzie i o której oglądać Gran Derbi 2017? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 19:26
Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Jakie są prognozy pogody na majówkę 2017? Będzie ciepło czy zimno i deszczowo? O tym, jaka będzie pogoda 1, 2 i 3 maja piszemy na ESKA.pl!

23 kwietnia 2017, 13:34
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman i Królowa łez - to dwa hity, które walczą w tych samych kategoriach! Który przebój okaże się lepszy i otrzyma nagrodę na ESKA Music Awards 2017? Informacje o tych utworach podrzucamy na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:39
Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon już w niedzielę 23 kwietnia 2017. Tego dnia w centrum miasta będą duże utrudnienia w ruchu. Które ulice będą zamknięte? Jak przebiega trasa OWM 2017? Przekonajcie się na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:35
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy