Nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu. Zobaczcie co go spotkało! [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu. Zobaczcie co go spotkało! [WIDEO] Kierowca nie ustąpił pieszemu pierwszeństwa; www.youtube.com/ Adam Jucha
Ilustracja do artykułu Nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu. Zobaczcie co go spotkało! [WIDEO]

To, że piesi w ruchu drogowym są stroną mniej uprzywilejowaną potwierdza się w bardzo wielu sytuacjach. Czasem jednak to kierowców czeka nieoczekiwany finał... Zobaczcie nagranie, które to udowadnia! 

Do zdarzenia doszło w Katowicach, na ulicy Wiśniowej. Całą sytuację zarejestrowała kamerka samochodowa. Na nagraniu widać jak mężczyzna wchodzi na przejście dla pieszych, samochód nadjeżdżający z jednej strony zatrzymuje się przed pasami i ustępuje pieszemu pierwszeństwa. 

Nieco inaczej jednak zachowuje się kierowca jadący z drugiej strony. Mimo tego, że pieszy jest już w połowie pasów, ten nie zamierza się zatrzymać. Jedzie dalej. Na szczęście udało się uniknąć nieszczęśliwego wypadku.

Kierowca, który nie ustąpił pierwszeństwa jedzie dalej. Nagle, nieoczekiwanie rusza za nim... radiowóz policji, który stał w pobliżu. Jak określił to autor filmiku, karma szybko wróciła.

Zobaczcie nagranie tej sytuacji!

 

Zobacz też: Najlepsze kebaby na Śląsku! W których miejscach serwują najsmaczniejsze? [ZESTAWIENIE]​
 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ewa Farna - Bumerang: nowy singiel wokalistki

Ewa Farna - Bumerang: nowy singiel wokalistki

Ewa Farna powraca z nową piosenką! Znamy już szczegóły dotyczące najnowszego singla wokalistki.

22 maja 2017, 17:32
To ona miała być gwiazdą Eurowizji 2017. Lepiej niż Justin Timberlake?

To ona miała być gwiazdą Eurowizji 2017. Lepiej niż Justin Timberlake?

Gwiazda światowego formatu miała być gościem specjalnym Eurowizji 2017. O kim mowa?

22 maja 2017, 17:14
Zbigniew Wodecki opowiada dowcip o sobie, jak idzie do nieba

Zbigniew Wodecki opowiada dowcip o sobie, jak idzie do nieba

Zbigniew Wodecki słynął z dużego dystansu do siebie, co potwierdzał w każdym publicznym wystąpieniu. Sprawdźcie, jak muzyk opowiada dowcip o sobie, jak idzie do nieba.

22 maja 2017, 17:09
Zbigniew Wodecki - rodzina zmarłego artysty

Zbigniew Wodecki - rodzina zmarłego artysty

Rodzina Zbigniewa Wodeckiego czuwała przy nim do ostatnich chwil jego życia. Kim jest żona Zbigniewa Wodeckiego? Co wiemy o dzieciach zmarłego artysty?

22 maja 2017, 17:03
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy