Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia, rozpoczyna się remont na ul. Murckowskiej

Zdjęcie z artykułu: Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia, rozpoczyna się remont na ul. Murckowskiej prace drogowe; www.wikimedia.org
Ilustracja do artykułu Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia, rozpoczyna się remont na ul. Murckowskiej

W piątkową noc rozpoczną się prace związane z naprawą wiaduktu na ulicy Murckowskiej w Katowicach. Remont potrwa do niedzieli. Dla kierowców wiąże się to z utrudnieniami w ruchu.

Utrudnienia będą polegać na zwężeniu do jednego pasa ruchu ul. Murckowskiej w kierunku Sosnowca, na odcinku od zjazdu na ul. Gospodarczą do wysokości wiaduktu drogowego na którym będą prowadzone prace. Podczas remontu naprawione zostaną dylatacje blokowe na wiadukcie biegnącym nad ulicą Porcelanową. 

Prace miały rozpocząć się już w piątek, w ciągu dnia jednak rozpoczną się dopiero w nocy z piątku na sobotę. Wszystko po to, aby zminimalizować utrudnienia w ruchu. W myśl tych ustaleń, zmiany będą obowiązywać dopiero od sobotniego poranka, wtedy też rozpoczną się właściwe prace. 

Prace mają potrwać do niedzieli, jednak zarząd dróg chce je zakończyć jeszcze w sobotę. W związku z planowanym remontem mogą tworzyć się korki, dlatego lepiej omijać tę trasę i wybrać inną.

Zobacz też: Noc Muzeów 2017, turniej Disc Golfa i święto siatkówki. Weekend 19-21 maja na Śląsku - będzie się działo! [WYDARZENIA]​

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy