Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia, rozpoczyna się remont na ul. Murckowskiej

Zdjęcie z artykułu: Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia, rozpoczyna się remont na ul. Murckowskiej prace drogowe; www.wikimedia.org
Ilustracja do artykułu Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia, rozpoczyna się remont na ul. Murckowskiej

W piątkową noc rozpoczną się prace związane z naprawą wiaduktu na ulicy Murckowskiej w Katowicach. Remont potrwa do niedzieli. Dla kierowców wiąże się to z utrudnieniami w ruchu.

Utrudnienia będą polegać na zwężeniu do jednego pasa ruchu ul. Murckowskiej w kierunku Sosnowca, na odcinku od zjazdu na ul. Gospodarczą do wysokości wiaduktu drogowego na którym będą prowadzone prace. Podczas remontu naprawione zostaną dylatacje blokowe na wiadukcie biegnącym nad ulicą Porcelanową. 

Prace miały rozpocząć się już w piątek, w ciągu dnia jednak rozpoczną się dopiero w nocy z piątku na sobotę. Wszystko po to, aby zminimalizować utrudnienia w ruchu. W myśl tych ustaleń, zmiany będą obowiązywać dopiero od sobotniego poranka, wtedy też rozpoczną się właściwe prace. 

Prace mają potrwać do niedzieli, jednak zarząd dróg chce je zakończyć jeszcze w sobotę. W związku z planowanym remontem mogą tworzyć się korki, dlatego lepiej omijać tę trasę i wybrać inną.

Zobacz też: Noc Muzeów 2017, turniej Disc Golfa i święto siatkówki. Weekend 19-21 maja na Śląsku - będzie się działo! [WYDARZENIA]​

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!

3 godz. 55 min.
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!

4 godz. 41 min.
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?

5 godz. 28 min.
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.

7 godz. 25 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy