UWAGA pasażerowie Kolei Śląskich! Poranne utrudnienia

Zdjęcie z artykułu: UWAGA pasażerowie Kolei Śląskich! Poranne utrudnienia koleje śląskie; www.kolejeslaskie.com
Ilustracja do artykułu UWAGA pasażerowie Kolei Śląskich! Poranne utrudnienia

Od rana pasażerowie Kolei Śląskich muszą uzbroić się w cierpliwość. Niektóre pociągi są opóźnione o 10 lub 20 minut. Czas oczekiwania dodatkowo może się wydłużyć.

Z problemami spotkali się pasażerowie połączenia Gliwice - Częstochowa. Pociąg Kolei Śląskich miał wyjechać z Gliwic o 7:23, jednak wyjechał dopiero z 10 minutowym opóźnieniem –To przyczyny niezależne od nas. Pociąg Kolei Śląskich krzyżował się tam z pociągiem Inter City, w związku z tym najpierw on musiał odjechać, to połączenie o wyższym priorytecie – tłumaczy Michał Wawrzaszek, rzecznik prasowy Kolei Śląskich.

Z opóźnieniem muszą się także liczyć pasażerowie odjeżdżający z Katowic do Wisły. Pociąg jest wstrzymany, odjedzie dopiero, gdy na dworzec w Katowicach dotrze Inter City, które spowodowało opóźnienie na linii Gliwice-Częstochowa.

– W pociągu Inter City znajduje się 20 osób, które chcą się przesiąść na pociąg do Wisły. Zatem to od godziny przyjazdu tego składu zależy o której odjedzie pociąg Kolei Śląskich – wyjaśnia Michał Wawrzaszek.


Zobacz też: Wspiął się na wysokość 180 METRÓW! BNT pobił własny rekord [WIDEO]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy