UWAGA pasażerowie Kolei Śląskich! Poranne utrudnienia

Zdjęcie z artykułu: UWAGA pasażerowie Kolei Śląskich! Poranne utrudnienia koleje śląskie; www.kolejeslaskie.com
Ilustracja do artykułu UWAGA pasażerowie Kolei Śląskich! Poranne utrudnienia

Od rana pasażerowie Kolei Śląskich muszą uzbroić się w cierpliwość. Niektóre pociągi są opóźnione o 10 lub 20 minut. Czas oczekiwania dodatkowo może się wydłużyć.

Z problemami spotkali się pasażerowie połączenia Gliwice - Częstochowa. Pociąg Kolei Śląskich miał wyjechać z Gliwic o 7:23, jednak wyjechał dopiero z 10 minutowym opóźnieniem –To przyczyny niezależne od nas. Pociąg Kolei Śląskich krzyżował się tam z pociągiem Inter City, w związku z tym najpierw on musiał odjechać, to połączenie o wyższym priorytecie – tłumaczy Michał Wawrzaszek, rzecznik prasowy Kolei Śląskich.

Z opóźnieniem muszą się także liczyć pasażerowie odjeżdżający z Katowic do Wisły. Pociąg jest wstrzymany, odjedzie dopiero, gdy na dworzec w Katowicach dotrze Inter City, które spowodowało opóźnienie na linii Gliwice-Częstochowa.

– W pociągu Inter City znajduje się 20 osób, które chcą się przesiąść na pociąg do Wisły. Zatem to od godziny przyjazdu tego składu zależy o której odjedzie pociąg Kolei Śląskich – wyjaśnia Michał Wawrzaszek.


Zobacz też: Wspiął się na wysokość 180 METRÓW! BNT pobił własny rekord [WIDEO]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Najnowsze newsy eska.pl

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!

3 godz. 43 min.
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!

4 godz. 29 min.
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?

5 godz. 16 min.
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.

7 godz. 13 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy