Tagi: wypadek DTŚ

Wypadek motocyklisty na DTŚ. Są ogromne utrudnienia

Zdjęcie z artykułu: Wypadek motocyklisty na DTŚ. Są ogromne utrudnienia Wypadek na DTS; INFORMACJE DROGOWE - KATOWICE I OKOLICE
Ilustracja do artykułu Wypadek motocyklisty na DTŚ. Są ogromne utrudnienia

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na Drogowej Trasie Średnicowej w Katowicach. Zderzyły się tam trzy pojazdy – samochód ciężarowy, osoby i motocykl.

Do wypadku doszło na wyjeździe z tunelu w kierunku Chorzowa. Nie wiadomo jeszcze w jakim stanie są uczestnicy tego zdarzenia drogowego. Na chwilę obecną nie ma informacji o ofiarach śmiertelnych. Służby są już na miejscu.

W związku z wypadkiem z ruchu są wyłączone dwa pasy, w tej chwili możecie się poruszać tylko lewą stroną jezdni. Z tego powodu trasa mocno się korkuje. Problemy zaczynają się już zjeździe z A4 na Murckowską. Jak informują kierowcy w grupie na Facebooku Informacje Drogowe - Katowice i okolice, poruszając się tunelem w kierunku Chorzowa musicie uzbroić się w cierpliwość.

Nie lepiej jest od drugiej strony, korek tworzy się także na DTŚ w stronę Sosnowca. Ludzie zatrzymują się, obserwując wypadek, do którego doszło po drugiej stronie. 

Zobacz też: Noc Muzeów 2017 w Katowicach: Program, wydarzenia, atrakcje [NOC MUZEÓW NA ŚLĄSKU]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!

3 godz. 50 min.
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!

4 godz. 36 min.
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?

5 godz. 23 min.
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.

7 godz. 20 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy