Tagi: wypadek DTŚ

Wypadek motocyklisty na DTŚ. Są ogromne utrudnienia

Zdjęcie z artykułu: Wypadek motocyklisty na DTŚ. Są ogromne utrudnienia Wypadek na DTS; INFORMACJE DROGOWE - KATOWICE I OKOLICE
Ilustracja do artykułu Wypadek motocyklisty na DTŚ. Są ogromne utrudnienia

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na Drogowej Trasie Średnicowej w Katowicach. Zderzyły się tam trzy pojazdy – samochód ciężarowy, osoby i motocykl.

Do wypadku doszło na wyjeździe z tunelu w kierunku Chorzowa. Nie wiadomo jeszcze w jakim stanie są uczestnicy tego zdarzenia drogowego. Na chwilę obecną nie ma informacji o ofiarach śmiertelnych. Służby są już na miejscu.

W związku z wypadkiem z ruchu są wyłączone dwa pasy, w tej chwili możecie się poruszać tylko lewą stroną jezdni. Z tego powodu trasa mocno się korkuje. Problemy zaczynają się już zjeździe z A4 na Murckowską. Jak informują kierowcy w grupie na Facebooku Informacje Drogowe - Katowice i okolice, poruszając się tunelem w kierunku Chorzowa musicie uzbroić się w cierpliwość.

Nie lepiej jest od drugiej strony, korek tworzy się także na DTŚ w stronę Sosnowca. Ludzie zatrzymują się, obserwując wypadek, do którego doszło po drugiej stronie. 

Zobacz też: Noc Muzeów 2017 w Katowicach: Program, wydarzenia, atrakcje [NOC MUZEÓW NA ŚLĄSKU]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy