Wypadek na DK86, kolizje, utrudnienia. Trudny poranek na drogach woj. śląskiego [ZDJĘCIA, MAPA]

Eska śląsk 4 Trudny poranek na drogach woj. śląskiego
Poranne utrudnienia na drogach / INFORMACJE DROGOWE - KATOWICE I OKOLICE
Ilustracja do artykułu: Wypadek na DK86, kolizje, utrudnienia. Trudny poranek na drogach woj. śląskiego [ZDJĘCIA, MAPA]

Od rana na drogach naszego województwa, kierowcy odbywają kolejny test na swoją cierpliwość. Na DK86 w Sosnowcu doszło do zderzenia kilku samochodów, korki są ogromne.

Aktualizacja, godz. 10:00

DK86 jest już niemal całkowicie przejezdna. Usuwanie skutków wypadku trwało niemal trzy godziny, korek z minuty na minutę był coraz większy.

W wyniku wypadku dwie osoby zostały ranne. Jedna z nich doznała obrażenia głowy, druga urażeń kręgosłupa. Ranne osoby były zakleszczone w samochodzie, musiały zostać z niego wyciągane przy pomocy specjalistycznego sprzętu. 

Wcześniej pisaliśmy

Do zdarzenia doszło kilka minut po 7:00, na łącznicy ul. Grota - Roweckiego. Zderzyło się tam kilka samochodów, które zablokowały przejazd. Wypadek wyglądał groźnie, służby są na miejscu. Według wstępnych informacji są ranni.

W związku z tym kierowcy jadący np. od strony Dąbrowy Górniczej w stronę Katowic stoją w długich korkach.

Nie lepiej jest w innych miastach naszego regionu. Kierowcy chcąc ominąć utrudnienia na DK86 kierują się na DK94, gdzie też zdążyły już utworzyć się korki. Rozładowanie tej sytuacji może jeszcze trochę potrwać.

Zdjęcie z artykułu: Wypadek na DK86, kolizje, utrudnienia. Trudny poranek na drogach woj. śląskiego [ZDJĘCIA, MAPA] KORKI; google maps
Ilustracja do artykułu Wypadek na DK86, kolizje, utrudnienia. Trudny poranek na drogach woj. śląskiego [ZDJĘCIA, MAPA]

Na ulicy Goduli na wysokości szpitala w Rudzie Śląskiej doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Wprowadzono tam ruch wahadłowy, więc poruszając się tą drogą także musicie się przygotować na utrudnienia.

Zobacz też: Samochody Google Street View wyjadą na drogi w woj. śląskim! Gdzie się pojawią?

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy