Bytom: Wiadomo już co było powodem wybuchu gazu w kamienicy [ZDJĘCIA]

eska śląsk 5 Bytom: Wybuch gazu w mieszkaniu. Dwie osoby nie żyją
Bytom: Wybuch gazu w mieszkaniu. Dwie osoby nie żyją / nadesłał Adam
Ilustracja do artykułu: Bytom: Wiadomo już co było powodem wybuchu gazu w kamienicy [ZDJĘCIA]

Do wybuchu gazu doszło w jednym z mieszkań w dzielnicy Stroszek, w Bytomiu. Po zdarzeniu, pojawiły się głosy, mówiące o tym, że nie był to wypadek, a celowe działanie. Teraz te przypuszczenia potwierdziła 13-latka, która kilka chwil przez wybuchem opuściła mieszkanie. 

Ważną sprawą w kwestii ustalenia przyczyn wybuchu było przesłuchanie 13-latki. Do tego była potrzebna zgoda psychologa, pod którego opieką znalazła się po przewiezieniu do szpitala. Po kilku tygodniach od tragedii udało się przesłuchać nastolatkę. 

Jak podaje portal bytomski.pl, z zeznań 13-latki wynika, że jej ojciec celowo odkręcił gaz, aby doprowadzić do eksplozji. Według jej słów, nie był to nieszczęśliwy wypadek, a zaplanowane i zamierzone działanie. 

Przypomnijmy, do wybuchu doszło 21 marca, w dzielnicy Stroszek w Bytomiu, w jednym z mieszkań przy Skwerze Heleny Modrzejewskiej. W wyniku eksplozji doszło do pożaru. Na miejscu zginęły dwie osoby - 43-letni mężczyzna i jego 67-letnia matka. Z życiem z tego zdarzenia uszła 13-latka, córka 43-latka. Nastolatka kilka chwil przed zderzeniem wybiegła z budynku. 

Zobacz też: Te miasta w woj. śląskim mają najwyższy odsetek przestepczości. Będziecie zaskoczeni! [RANKING]​

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50

Odlotowy prezent na Dzień Dziecka! Grawitacja? tu jej nie ma...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy