Bytom: Wiadomo już co było powodem wybuchu gazu w kamienicy [ZDJĘCIA]

eska śląsk 5 Bytom: Wybuch gazu w mieszkaniu. Dwie osoby nie żyją
Bytom: Wybuch gazu w mieszkaniu. Dwie osoby nie żyją / nadesłał Adam
Ilustracja do artykułu: Bytom: Wiadomo już co było powodem wybuchu gazu w kamienicy [ZDJĘCIA]

Do wybuchu gazu doszło w jednym z mieszkań w dzielnicy Stroszek, w Bytomiu. Po zdarzeniu, pojawiły się głosy, mówiące o tym, że nie był to wypadek, a celowe działanie. Teraz te przypuszczenia potwierdziła 13-latka, która kilka chwil przez wybuchem opuściła mieszkanie. 

Ważną sprawą w kwestii ustalenia przyczyn wybuchu było przesłuchanie 13-latki. Do tego była potrzebna zgoda psychologa, pod którego opieką znalazła się po przewiezieniu do szpitala. Po kilku tygodniach od tragedii udało się przesłuchać nastolatkę. 

Jak podaje portal bytomski.pl, z zeznań 13-latki wynika, że jej ojciec celowo odkręcił gaz, aby doprowadzić do eksplozji. Według jej słów, nie był to nieszczęśliwy wypadek, a zaplanowane i zamierzone działanie. 

Przypomnijmy, do wybuchu doszło 21 marca, w dzielnicy Stroszek w Bytomiu, w jednym z mieszkań przy Skwerze Heleny Modrzejewskiej. W wyniku eksplozji doszło do pożaru. Na miejscu zginęły dwie osoby - 43-letni mężczyzna i jego 67-letnia matka. Z życiem z tego zdarzenia uszła 13-latka, córka 43-latka. Nastolatka kilka chwil przed zderzeniem wybiegła z budynku. 

Zobacz też: Te miasta w woj. śląskim mają najwyższy odsetek przestepczości. Będziecie zaskoczeni! [RANKING]​

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Real Madryt - FC Barcelona na żywo w internecie i ogólnodostępnej telewizji? Gdzie i o której oglądać Gran Derbi 2017? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 19:26
Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Jakie są prognozy pogody na majówkę 2017? Będzie ciepło czy zimno i deszczowo? O tym, jaka będzie pogoda 1, 2 i 3 maja piszemy na ESKA.pl!

23 kwietnia 2017, 13:34
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman i Królowa łez - to dwa hity, które walczą w tych samych kategoriach! Który przebój okaże się lepszy i otrzyma nagrodę na ESKA Music Awards 2017? Informacje o tych utworach podrzucamy na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:39
Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon już w niedzielę 23 kwietnia 2017. Tego dnia w centrum miasta będą duże utrudnienia w ruchu. Które ulice będą zamknięte? Jak przebiega trasa OWM 2017? Przekonajcie się na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:35
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy