Chorzów: Ósma edycja Obserwatorium Artystycznego ENTRÉE w Teatrze Rozrywki

Chorzów: Ósma edycja Obserwatorium Artystycznego ENTRÉE w Teatrze Rozrywki 3 Chorzów: Ósma edycja Obserwatorium Artystycznego ENTRÉE w Teatrze Rozrywki
Chorzów: Ósma edycja Obserwatorium Artystycznego ENTRÉE w Teatrze Rozrywki / Teatr Rozrywki w Chorzowie
Ilustracja do artykułu: Chorzów: Ósma edycja Obserwatorium Artystycznego ENTRÉE w Teatrze Rozrywki

To wielka szansa dla młodych twórców teatralnych. Po raz ósmy Teatr Rozrywki w Chorzowie organizuje konkurs "Obserwatorium Artystyczne ENTRÉE".

Do 10 lipca młodzi artyści mogą zgłaszać się do Ósmej edycji Obserwatorium Artystycznego ENTRÉE. To konkurs Teatru Rozrywki w Chorzowie, który powstał z myślą o artystach niezależnych. Mogą się do niego zgłaszać się grupy czy teatry  nieinstytucjonalne działające w obszarze teatru. Organizatorzy czekają na ludzi z pomysłem, kreatywnych twórców, którzy gotowi są podjąć wyzwanie – bo nagroda w ENTRÉE to właśnie wyzwanie.

Nagroda jest dwuetapowa – najpierw Jury wybiera piątkę finalistów. Na tym etapie wygraną jest prezentacja na Małej Scenie Teatru Rozrywki (w profesjonalnych warunkach, z profesjonalną obsługą) oraz 500 zł.
Z pośród tej piątki Jury wybierze jednego zwycięzcę, na którego czeka nagroda - wyzwanie, czyli półroczna rezydencja w Teatrze Rozrywki, połączona z produkcją premierowego spektaklu oraz 1000 złotych.
 
Zwycięzca będzie mógł pracować nad premierowym spektaklem przy wsparciu profesjonalnego zespołu Teatru Rozrywki. W ramach nagrody teatr pomaga też w produkcji dekoracji, kostiumów i niezbędnych rekwizytów. Aby wziąć udział w konkursie trzeba przysłać formularz zgłoszeniowy oraz nagranie spektaklu do 10 lipca 2017 roku. Dokumenty i informacje o projekcie znaleźć można na stronie Teatru Rozrywki i na facebooku.
 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?

Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?

Ed Sheeran w Polsce? Artysta przedłuża trasę promująca album Divide. Co z długo wyczekiwanym koncertem w Polsce?

27 czerwca 2017, 17:05
Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu

Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu

Tour de France 2017 wystartuje już 1 lipca. Ilu Polaków pojedzie w wyścigu? Sprawdzajcie na ESKA.pl

27 czerwca 2017, 16:12
Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?

Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?

Belfer 2 - znamy coraz więcej szczegółów drugiego sezonu serialu. Sprawdź, kto się znalazł w obsadzie i kiedy będą nowe odcinki najpopularniejszego polskiego serialu ostatnich lat. 

27 czerwca 2017, 16:06
Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.

27 czerwca 2017, 15:24

Już 1 i 2 Lipca Święto Morza w Międzybrodziu Bielskim!! Zapraszamy i polecamy!!Akcja partnerska

American Cars Manię czas zacząć! Start 30 czerwca! Sprawdź >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy