Chorzów: Ósma edycja Obserwatorium Artystycznego ENTRÉE w Teatrze Rozrywki

Chorzów: Ósma edycja Obserwatorium Artystycznego ENTRÉE w Teatrze Rozrywki 3 Chorzów: Ósma edycja Obserwatorium Artystycznego ENTRÉE w Teatrze Rozrywki
Chorzów: Ósma edycja Obserwatorium Artystycznego ENTRÉE w Teatrze Rozrywki / Teatr Rozrywki w Chorzowie
Ilustracja do artykułu: Chorzów: Ósma edycja Obserwatorium Artystycznego ENTRÉE w Teatrze Rozrywki

To wielka szansa dla młodych twórców teatralnych. Po raz ósmy Teatr Rozrywki w Chorzowie organizuje konkurs "Obserwatorium Artystyczne ENTRÉE".

Do 10 lipca młodzi artyści mogą zgłaszać się do Ósmej edycji Obserwatorium Artystycznego ENTRÉE. To konkurs Teatru Rozrywki w Chorzowie, który powstał z myślą o artystach niezależnych. Mogą się do niego zgłaszać się grupy czy teatry  nieinstytucjonalne działające w obszarze teatru. Organizatorzy czekają na ludzi z pomysłem, kreatywnych twórców, którzy gotowi są podjąć wyzwanie – bo nagroda w ENTRÉE to właśnie wyzwanie.

Nagroda jest dwuetapowa – najpierw Jury wybiera piątkę finalistów. Na tym etapie wygraną jest prezentacja na Małej Scenie Teatru Rozrywki (w profesjonalnych warunkach, z profesjonalną obsługą) oraz 500 zł.
Z pośród tej piątki Jury wybierze jednego zwycięzcę, na którego czeka nagroda - wyzwanie, czyli półroczna rezydencja w Teatrze Rozrywki, połączona z produkcją premierowego spektaklu oraz 1000 złotych.
 
Zwycięzca będzie mógł pracować nad premierowym spektaklem przy wsparciu profesjonalnego zespołu Teatru Rozrywki. W ramach nagrody teatr pomaga też w produkcji dekoracji, kostiumów i niezbędnych rekwizytów. Aby wziąć udział w konkursie trzeba przysłać formularz zgłoszeniowy oraz nagranie spektaklu do 10 lipca 2017 roku. Dokumenty i informacje o projekcie znaleźć można na stronie Teatru Rozrywki i na facebooku.
 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real Madryt - FC Barcelona 16.08 to drugi mecz o Superpuchar Hiszpanii. Pierwsze starcie wygrali Królewscy. Kto okaże się lepszy tym razem? Odpowiedź poznamy w trakcie transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz ONLINE i w TV?

16 sierpnia 2017, 23:36
Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing ma już 30 lat. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze ciekawostki dotyczące muzyki z filmu! 

16 sierpnia 2017, 15:43
Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce może liczyć na swoich fanów. Sprawdź, co szykują oni na koncert swojej idolki w Krakowie.

16 sierpnia 2017, 15:43
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy nowej edycji rozpoczęli promocję India Express i zaprezentowali się w tradycyjnych indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16 sierpnia 2017, 15:26

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy