Chorzów: W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA" [ZDJĘCIA]

W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA" 4 W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA"
W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA" / Teatr Rozrywki w Chorzowie
Ilustracja do artykułu: Chorzów: W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA" [ZDJĘCIA]

"ROKCY BABLOA" - wyjątkowy spektakl o spełnianiu marzeń, osiąganiu tego co wydaje nam się niemożliwe, będzie można zobaczyć w Teatrze Rozywki w Chorzowie. Premiera odbędzie się 19 maja.

W Teatrze Rozrywki w Chorzowie trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA". Twórcą spektaklu jest Teatru Alatyr, zwycięzca 7. edycji Obserwatorium Artystycznego Entrée. “Rocky Babloa”, z pisownią zawierającą celowo tzw. literówki, to spektakl czerpiący z tradycji amerykańskich filmów akcji, przedstawienie ambitne, pełne energii, ale również zabawne.

Jak podkreślają twórcy postać Rockiego Balboa może zainspirować każdego z nas.   - Nieważne jak mocny cios potrafisz zadać, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć i iść dalej przed siebie - mówi Rocky. Można uwierzyć, że nie ma niemożliwego. Zmiana naszego życia jest na wyciągnięcie ręki. Rocky znalazł się na szczycie, zdobył wszystko, o czym marzył.

A co z nami? Z widzami siedzącymi przed telewizorami? Kto z nas może powiedzieć, że spełnił swoje marzenia? Kto wierzy, że jest to możliwe?  Ilu z nas codziennie przegrywa walkę z samym sobą? - pytają twórcy spektaklu i podkreślają, że historia Rockiego i historia Sylwestra Stallone'a każe przyjrzeć się historiom młodych ludzi, urodzonych w ostatnich latach XX wieku, od dziecka karmionych hollywoodzkimi happy endami. Premiera spektaklu odbędzie się 19 maja w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Real Madryt - FC Barcelona na żywo w internecie i ogólnodostępnej telewizji? Gdzie i o której oglądać Gran Derbi 2017? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 19:26
Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Jakie są prognozy pogody na majówkę 2017? Będzie ciepło czy zimno i deszczowo? O tym, jaka będzie pogoda 1, 2 i 3 maja piszemy na ESKA.pl!

23 kwietnia 2017, 13:34
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman i Królowa łez - to dwa hity, które walczą w tych samych kategoriach! Który przebój okaże się lepszy i otrzyma nagrodę na ESKA Music Awards 2017? Informacje o tych utworach podrzucamy na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:39
Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon już w niedzielę 23 kwietnia 2017. Tego dnia w centrum miasta będą duże utrudnienia w ruchu. Które ulice będą zamknięte? Jak przebiega trasa OWM 2017? Przekonajcie się na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:35
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy