Chorzów: W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA" [ZDJĘCIA]

W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA" 4 W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA"
W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA" / Teatr Rozrywki w Chorzowie
Ilustracja do artykułu: Chorzów: W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA" [ZDJĘCIA]

"ROKCY BABLOA" - wyjątkowy spektakl o spełnianiu marzeń, osiąganiu tego co wydaje nam się niemożliwe, będzie można zobaczyć w Teatrze Rozywki w Chorzowie. Premiera odbędzie się 19 maja.

W Teatrze Rozrywki w Chorzowie trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA". Twórcą spektaklu jest Teatru Alatyr, zwycięzca 7. edycji Obserwatorium Artystycznego Entrée. “Rocky Babloa”, z pisownią zawierającą celowo tzw. literówki, to spektakl czerpiący z tradycji amerykańskich filmów akcji, przedstawienie ambitne, pełne energii, ale również zabawne.

Jak podkreślają twórcy postać Rockiego Balboa może zainspirować każdego z nas.   - Nieważne jak mocny cios potrafisz zadać, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć i iść dalej przed siebie - mówi Rocky. Można uwierzyć, że nie ma niemożliwego. Zmiana naszego życia jest na wyciągnięcie ręki. Rocky znalazł się na szczycie, zdobył wszystko, o czym marzył.

A co z nami? Z widzami siedzącymi przed telewizorami? Kto z nas może powiedzieć, że spełnił swoje marzenia? Kto wierzy, że jest to możliwe?  Ilu z nas codziennie przegrywa walkę z samym sobą? - pytają twórcy spektaklu i podkreślają, że historia Rockiego i historia Sylwestra Stallone'a każe przyjrzeć się historiom młodych ludzi, urodzonych w ostatnich latach XX wieku, od dziecka karmionych hollywoodzkimi happy endami. Premiera spektaklu odbędzie się 19 maja w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?

Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?

Ed Sheeran w Polsce? Artysta przedłuża trasę promująca album Divide. Co z długo wyczekiwanym koncertem w Polsce?

27 czerwca 2017, 17:05
Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu

Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu

Tour de France 2017 wystartuje już 1 lipca. Ilu Polaków pojedzie w wyścigu? Sprawdzajcie na ESKA.pl

27 czerwca 2017, 16:12
Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?

Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?

Belfer 2 - znamy coraz więcej szczegółów drugiego sezonu serialu. Sprawdź, kto się znalazł w obsadzie i kiedy będą nowe odcinki najpopularniejszego polskiego serialu ostatnich lat. 

27 czerwca 2017, 16:06
Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.

27 czerwca 2017, 15:24

Już 1 i 2 Lipca Święto Morza w Międzybrodziu Bielskim!! Zapraszamy i polecamy!!Akcja partnerska

American Cars Manię czas zacząć! Start 30 czerwca! Sprawdź >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy