Chorzów: W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA" [ZDJĘCIA]

W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA" 4 W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA"
W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA" / Teatr Rozrywki w Chorzowie
Ilustracja do artykułu: Chorzów: W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA" [ZDJĘCIA]

"ROKCY BABLOA" - wyjątkowy spektakl o spełnianiu marzeń, osiąganiu tego co wydaje nam się niemożliwe, będzie można zobaczyć w Teatrze Rozywki w Chorzowie. Premiera odbędzie się 19 maja.

W Teatrze Rozrywki w Chorzowie trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA". Twórcą spektaklu jest Teatru Alatyr, zwycięzca 7. edycji Obserwatorium Artystycznego Entrée. “Rocky Babloa”, z pisownią zawierającą celowo tzw. literówki, to spektakl czerpiący z tradycji amerykańskich filmów akcji, przedstawienie ambitne, pełne energii, ale również zabawne.

Jak podkreślają twórcy postać Rockiego Balboa może zainspirować każdego z nas.   - Nieważne jak mocny cios potrafisz zadać, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć i iść dalej przed siebie - mówi Rocky. Można uwierzyć, że nie ma niemożliwego. Zmiana naszego życia jest na wyciągnięcie ręki. Rocky znalazł się na szczycie, zdobył wszystko, o czym marzył.

A co z nami? Z widzami siedzącymi przed telewizorami? Kto z nas może powiedzieć, że spełnił swoje marzenia? Kto wierzy, że jest to możliwe?  Ilu z nas codziennie przegrywa walkę z samym sobą? - pytają twórcy spektaklu i podkreślają, że historia Rockiego i historia Sylwestra Stallone'a każe przyjrzeć się historiom młodych ludzi, urodzonych w ostatnich latach XX wieku, od dziecka karmionych hollywoodzkimi happy endami. Premiera spektaklu odbędzie się 19 maja w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real Madryt - FC Barcelona 16.08 to drugi mecz o Superpuchar Hiszpanii. Pierwsze starcie wygrali Królewscy. Kto okaże się lepszy tym razem? Odpowiedź poznamy w trakcie transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz ONLINE i w TV?

16 sierpnia 2017, 23:36
Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing ma już 30 lat. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze ciekawostki dotyczące muzyki z filmu! 

16 sierpnia 2017, 15:43
Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce może liczyć na swoich fanów. Sprawdź, co szykują oni na koncert swojej idolki w Krakowie.

16 sierpnia 2017, 15:43
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy nowej edycji rozpoczęli promocję India Express i zaprezentowali się w tradycyjnych indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16 sierpnia 2017, 15:26

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy