Chorzów: W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA" [ZDJĘCIA]

W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA" 4 W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA"
W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA" / Teatr Rozrywki w Chorzowie
Ilustracja do artykułu: Chorzów: W Teatrze Rozrywki trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA" [ZDJĘCIA]

"ROKCY BABLOA" - wyjątkowy spektakl o spełnianiu marzeń, osiąganiu tego co wydaje nam się niemożliwe, będzie można zobaczyć w Teatrze Rozywki w Chorzowie. Premiera odbędzie się 19 maja.

W Teatrze Rozrywki w Chorzowie trwają przygotowania do spektaklu "ROKCY BABLOA". Twórcą spektaklu jest Teatru Alatyr, zwycięzca 7. edycji Obserwatorium Artystycznego Entrée. “Rocky Babloa”, z pisownią zawierającą celowo tzw. literówki, to spektakl czerpiący z tradycji amerykańskich filmów akcji, przedstawienie ambitne, pełne energii, ale również zabawne.

Jak podkreślają twórcy postać Rockiego Balboa może zainspirować każdego z nas.   - Nieważne jak mocny cios potrafisz zadać, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć i iść dalej przed siebie - mówi Rocky. Można uwierzyć, że nie ma niemożliwego. Zmiana naszego życia jest na wyciągnięcie ręki. Rocky znalazł się na szczycie, zdobył wszystko, o czym marzył.

A co z nami? Z widzami siedzącymi przed telewizorami? Kto z nas może powiedzieć, że spełnił swoje marzenia? Kto wierzy, że jest to możliwe?  Ilu z nas codziennie przegrywa walkę z samym sobą? - pytają twórcy spektaklu i podkreślają, że historia Rockiego i historia Sylwestra Stallone'a każe przyjrzeć się historiom młodych ludzi, urodzonych w ostatnich latach XX wieku, od dziecka karmionych hollywoodzkimi happy endami. Premiera spektaklu odbędzie się 19 maja w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ewa Farna - Bumerang: nowy singiel wokalistki

Ewa Farna - Bumerang: nowy singiel wokalistki

Ewa Farna powraca z nową piosenką! Znamy już szczegóły dotyczące najnowszego singla wokalistki.

22 maja 2017, 17:32
To ona miała być gwiazdą Eurowizji 2017. Lepiej niż Justin Timberlake?

To ona miała być gwiazdą Eurowizji 2017. Lepiej niż Justin Timberlake?

Gwiazda światowego formatu miała być gościem specjalnym Eurowizji 2017. O kim mowa?

22 maja 2017, 17:14
Zbigniew Wodecki opowiada dowcip o sobie, jak idzie do nieba

Zbigniew Wodecki opowiada dowcip o sobie, jak idzie do nieba

Zbigniew Wodecki słynął z dużego dystansu do siebie, co potwierdzał w każdym publicznym wystąpieniu. Sprawdźcie, jak muzyk opowiada dowcip o sobie, jak idzie do nieba.

22 maja 2017, 17:09
Zbigniew Wodecki - rodzina zmarłego artysty

Zbigniew Wodecki - rodzina zmarłego artysty

Rodzina Zbigniewa Wodeckiego czuwała przy nim do ostatnich chwil jego życia. Kim jest żona Zbigniewa Wodeckiego? Co wiemy o dzieciach zmarłego artysty?

22 maja 2017, 17:03

Odlotowy prezent na Dzień Dziecka! Grawitacja? tu jej nie ma...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy