Dąbrowa Górnicza: Mężczyzna został wciągnięty pod koła pociągu. Jego stan jest ciężki

Zdjęcie z artykułu: Dąbrowa Górnicza: Mężczyzna został wciągnięty pod koła pociągu. Jego stan jest ciężki Dąbrowa Górnicza: Mężczyzna został wciągnięty pod koła pociągu. Jego stan jest ciężki; www.pixabay.com
Ilustracja do artykułu Dąbrowa Górnicza: Mężczyzna został wciągnięty pod koła pociągu. Jego stan jest ciężki

Mężczyzna najprawdopodobniej wysiadł z pociągu, poruszał się po peronie, aż w pewnym momencie zasłabł. W wyniku tego został wciągnięty przez pociąg, który właśnie ruszał.

– O zdarzeniu zostaliśmy poinformowani o godzinie 8:20. Na dworcu kolejowym w dzielnicy Dąbrowy Górniczej Gołonóg, doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Według wstępnych ustaleń, mężczyzna idący peronem najprawdopodobniej zasłabł i został wciągnięty przez ruszający właśnie pociąg pod jego koła – relacjonuje asp. sztab Mariusz Miszczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej.

Mężczyzna trafił w ciężkim stanie do szpitala. Doznał obrażeń kręgosłupa i głowy.

Do zdarzenia doszło na trasie pociągu jadącego z Gliwic do Częstochowy. To nieszczęśliwe zdarzenie nie wiąże się jednak z utrudnieniami w kursowaniu pociągów. Nie ma większych utrudnień, ruch odbywa się normalnie.

Zobacz też: Nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu. Zobaczcie co go spotkało! [WIDEO]​

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50

Odlotowy prezent na Dzień Dziecka! Grawitacja? tu jej nie ma...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy