Dąbrowa Górnicza: Mężczyzna został wciągnięty pod koła pociągu. Jego stan jest ciężki

Zdjęcie z artykułu: Dąbrowa Górnicza: Mężczyzna został wciągnięty pod koła pociągu. Jego stan jest ciężki Dąbrowa Górnicza: Mężczyzna został wciągnięty pod koła pociągu. Jego stan jest ciężki; www.pixabay.com
Ilustracja do artykułu Dąbrowa Górnicza: Mężczyzna został wciągnięty pod koła pociągu. Jego stan jest ciężki

Mężczyzna najprawdopodobniej wysiadł z pociągu, poruszał się po peronie, aż w pewnym momencie zasłabł. W wyniku tego został wciągnięty przez pociąg, który właśnie ruszał.

– O zdarzeniu zostaliśmy poinformowani o godzinie 8:20. Na dworcu kolejowym w dzielnicy Dąbrowy Górniczej Gołonóg, doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Według wstępnych ustaleń, mężczyzna idący peronem najprawdopodobniej zasłabł i został wciągnięty przez ruszający właśnie pociąg pod jego koła – relacjonuje asp. sztab Mariusz Miszczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej.

Mężczyzna trafił w ciężkim stanie do szpitala. Doznał obrażeń kręgosłupa i głowy.

Do zdarzenia doszło na trasie pociągu jadącego z Gliwic do Częstochowy. To nieszczęśliwe zdarzenie nie wiąże się jednak z utrudnieniami w kursowaniu pociągów. Nie ma większych utrudnień, ruch odbywa się normalnie.

Zobacz też: Nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu. Zobaczcie co go spotkało! [WIDEO]​

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Real Madryt - FC Barcelona na żywo w internecie i ogólnodostępnej telewizji? Gdzie i o której oglądać Gran Derbi 2017? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 19:26
Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Jakie są prognozy pogody na majówkę 2017? Będzie ciepło czy zimno i deszczowo? O tym, jaka będzie pogoda 1, 2 i 3 maja piszemy na ESKA.pl!

23 kwietnia 2017, 13:34
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman i Królowa łez - to dwa hity, które walczą w tych samych kategoriach! Który przebój okaże się lepszy i otrzyma nagrodę na ESKA Music Awards 2017? Informacje o tych utworach podrzucamy na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:39
Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon już w niedzielę 23 kwietnia 2017. Tego dnia w centrum miasta będą duże utrudnienia w ruchu. Które ulice będą zamknięte? Jak przebiega trasa OWM 2017? Przekonajcie się na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:35
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy