Dąbrowa Górnicza: Mężczyzna został wciągnięty pod koła pociągu. Jego stan jest ciężki

Zdjęcie z artykułu: Dąbrowa Górnicza: Mężczyzna został wciągnięty pod koła pociągu. Jego stan jest ciężki Dąbrowa Górnicza: Mężczyzna został wciągnięty pod koła pociągu. Jego stan jest ciężki; www.pixabay.com
Ilustracja do artykułu Dąbrowa Górnicza: Mężczyzna został wciągnięty pod koła pociągu. Jego stan jest ciężki

Mężczyzna najprawdopodobniej wysiadł z pociągu, poruszał się po peronie, aż w pewnym momencie zasłabł. W wyniku tego został wciągnięty przez pociąg, który właśnie ruszał.

– O zdarzeniu zostaliśmy poinformowani o godzinie 8:20. Na dworcu kolejowym w dzielnicy Dąbrowy Górniczej Gołonóg, doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Według wstępnych ustaleń, mężczyzna idący peronem najprawdopodobniej zasłabł i został wciągnięty przez ruszający właśnie pociąg pod jego koła – relacjonuje asp. sztab Mariusz Miszczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej.

Mężczyzna trafił w ciężkim stanie do szpitala. Doznał obrażeń kręgosłupa i głowy.

Do zdarzenia doszło na trasie pociągu jadącego z Gliwic do Częstochowy. To nieszczęśliwe zdarzenie nie wiąże się jednak z utrudnieniami w kursowaniu pociągów. Nie ma większych utrudnień, ruch odbywa się normalnie.

Zobacz też: Nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu. Zobaczcie co go spotkało! [WIDEO]​

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!

3 godz. 44 min.
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!

4 godz. 30 min.
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?

5 godz. 17 min.
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.

7 godz. 14 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy