Gliwice: W miejskiej toalecie znaleziono zwłoki

Zdjęcie z artykułu: Gliwice: W miejskiej toalecie znaleziono zwłoki Gliwice: W miejskiej toalecie znaleziono zwłoki; wice.slaska.policja.gov.pl/
Ilustracja do artykułu Gliwice: W miejskiej toalecie znaleziono zwłoki

W poniedziałek, około godziny 8:00 pracownik obsługi, zadzwonił na policję informując, że od dłuższego czasu nie może wejść do toalety. Obawiał się, że mogło stać się coś złego.

Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce pojechała policyjna ekipa dochodzeniowa oraz straż pożarna.

Drzwi toalety były zamknięte od środka, więc zdecydowano się na ich wyważenie. W środku kabiny znaleziono zwłoki mężczyzny.  Nie wiadomo jeszcze co dokładnie się stało, jak na razie nic nie wskazuje na to, że do śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

Ciało znaleziono w jednej z miejskich toalet przy ulicy Jana Pawła II. Nie jest jeszcze znana tożsamość mężczyzny. W tym celu wszczęto postępowanie.

 

Zobacz też: Autostrada A4 Katowice-Kraków. Kierowców czekają utrudnienia​

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Arek Kłusowski i Filip Moniuszko odpadli z Idola? Internauci dopytują o dwóch uczestników, którzy zapadli w pamięć widzom po castingowych odcinkach muzycznego show!

27 marca 2017, 16:16
Co to jest fake news?

Co to jest fake news?

Fake newsy to niebezpieczne, szybko rozwijające się zjawisko w internecie. Na ESKA.pl., wyjaśniamy co to właściwie jest i jak należy na nie reagować.

27 marca 2017, 16:00
Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Organizatorzy Open'era ogłosili powrót legendy polskiego hip hopu specjalnie na festiwal i zapowiedzieli polski tydzień ogłoszeń.

27 marca 2017, 15:46
Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś nie zwalnia tempa i przed Eurowizją 2017 koncertuje po całej Europie. Tym razem Polka zachwyciła mieszkańców Rygi.

27 marca 2017, 15:24
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy