Jak zginął 19-letni Armin Smyczek? Są pierwsze ustalenia

Zdjęcie z artykułu: Jak zginął 19-letni Armin Smyczek? Są pierwsze ustalenia kamera przy myjni samochodowej nagrała Armina Smyczka; Policja Śląska
Ilustracja do artykułu Jak zginął 19-letni Armin Smyczek? Są pierwsze ustalenia

Ciało Armina Smyczka znaleziono w środę, w Przemszy w Sosnowcu. Obecnie trwa ustalanie przyczyn jego śmierci, w piątek ma zostać wykonana sekcja zwłok.

Sprawą ustalenia przyczyn śmierci zajmuje się Prokuratura Rejonowa Sosnowiec-Południe. Wiadomo już, że prokurator zlecił wykonanie sekcji zwłok, która pomoże w uzyskaniu dokładniejszych informacji. Sekcja odbędzie się najprawdopodobniej w piątek.

Co wiadomo na chwilę obecną? Wstępnie można wykluczyć, że do śmierci 19-latka przyczyniły się osoby trzecie, na ciele nie ma żadnych urazów. Jednak całkowitą pewność będzie można uzyskać dopiero po przeprowadzonych badaniach.

Przypomnijmy, ciało 19-latka zauważył w środę przechodzień, który szedł górą zapory. Stamtąd zauważył zwłoki, które znajdywały się obok m.in. gałęzi. Stan zwłok wskazywał na to, że były w wodzie już dłuższy czas.

Pierwsze hipotezy związane ze śmiercią Armina Smyczka

W gąszczu pytań o to co było przyczyną śmierci nastolatka, pojawiła się hipoteza, że 19-latek był pod wpływem alkoholu, wcześniej miał go spożywać z kolegami. To jednak na razie tylko jedna z wątpliwości. Pojawiają się też głosy, że chłopak mógł się poślizgnąć i wpaść do rzeki. Wszystko jednak potwierdzą albo wykluczą dopiero badania, ustalenia policjantów i prokuratury.

Armin Smyczek zaginął 28 kwietnia, ostatni raz był widziany w Sosnowcu, gdy wracał do Mysłowic po spotkaniu z kolegami. Na nagraniu kamery (niedaleko myjni samochodowej przy przy ul. Naftowej w Sosnowcu) widać chłopaka po raz ostatni. Przechodzi obok myjni, idzie w kierunku ulicy Ostrogórskiej. Nagle jednak zatrzymuje się, a po kilku minutach przechodzi na drugą stronę ulicy i wraca w kierunku osiedla Naftowa. 

Od momentu zaginięcia chłopaka rodzina i przyjaciele wraz z policją prowadzili zakrojoną na szeroką skalę akcję poszukiwawczą. W ostatnich dniach nurkowie, strażacy i policjanci przeszukiwali Brynicę i tereny wokół rzeki.

Zobacz też: UWAGA! Te miejsca w Katowicach i okolicy są bardzo niebezpieczne dla pieszych! [GALERIA]​

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50

Odlotowy prezent na Dzień Dziecka! Grawitacja? tu jej nie ma...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy