Jak zginął 19-letni Armin Smyczek? Są pierwsze ustalenia

Zdjęcie z artykułu: Jak zginął 19-letni Armin Smyczek? Są pierwsze ustalenia kamera przy myjni samochodowej nagrała Armina Smyczka; Policja Śląska
Ilustracja do artykułu Jak zginął 19-letni Armin Smyczek? Są pierwsze ustalenia

Ciało Armina Smyczka znaleziono w środę, w Przemszy w Sosnowcu. Obecnie trwa ustalanie przyczyn jego śmierci, w piątek ma zostać wykonana sekcja zwłok.

Sprawą ustalenia przyczyn śmierci zajmuje się Prokuratura Rejonowa Sosnowiec-Południe. Wiadomo już, że prokurator zlecił wykonanie sekcji zwłok, która pomoże w uzyskaniu dokładniejszych informacji. Sekcja odbędzie się najprawdopodobniej w piątek.

Co wiadomo na chwilę obecną? Wstępnie można wykluczyć, że do śmierci 19-latka przyczyniły się osoby trzecie, na ciele nie ma żadnych urazów. Jednak całkowitą pewność będzie można uzyskać dopiero po przeprowadzonych badaniach.

Przypomnijmy, ciało 19-latka zauważył w środę przechodzień, który szedł górą zapory. Stamtąd zauważył zwłoki, które znajdywały się obok m.in. gałęzi. Stan zwłok wskazywał na to, że były w wodzie już dłuższy czas.

Pierwsze hipotezy związane ze śmiercią Armina Smyczka

W gąszczu pytań o to co było przyczyną śmierci nastolatka, pojawiła się hipoteza, że 19-latek był pod wpływem alkoholu, wcześniej miał go spożywać z kolegami. To jednak na razie tylko jedna z wątpliwości. Pojawiają się też głosy, że chłopak mógł się poślizgnąć i wpaść do rzeki. Wszystko jednak potwierdzą albo wykluczą dopiero badania, ustalenia policjantów i prokuratury.

Armin Smyczek zaginął 28 kwietnia, ostatni raz był widziany w Sosnowcu, gdy wracał do Mysłowic po spotkaniu z kolegami. Na nagraniu kamery (niedaleko myjni samochodowej przy przy ul. Naftowej w Sosnowcu) widać chłopaka po raz ostatni. Przechodzi obok myjni, idzie w kierunku ulicy Ostrogórskiej. Nagle jednak zatrzymuje się, a po kilku minutach przechodzi na drugą stronę ulicy i wraca w kierunku osiedla Naftowa. 

Od momentu zaginięcia chłopaka rodzina i przyjaciele wraz z policją prowadzili zakrojoną na szeroką skalę akcję poszukiwawczą. W ostatnich dniach nurkowie, strażacy i policjanci przeszukiwali Brynicę i tereny wokół rzeki.

Zobacz też: UWAGA! Te miejsca w Katowicach i okolicy są bardzo niebezpieczne dla pieszych! [GALERIA]​

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!

3 godz. 56 min.
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!

4 godz. 42 min.
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?

5 godz. 29 min.
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.

7 godz. 26 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy