Jaworzno: Nie żyje 19-latek. Najprawdopodobniej zatruł się... gazem z zapalniczki

Zdjęcie z artykułu: Jaworzno: Nie żyje 19-latek. Najprawdopodobniej zatruł się... gazem z zapalniczki Jaworzno: Nie żyje 19-latek. Najprawdopodobniej zatruł się... gazem z zapalniczki; www.pixabay.com
Ilustracja do artykułu Jaworzno: Nie żyje 19-latek. Najprawdopodobniej zatruł się... gazem z zapalniczki

19-latek i 25-latek odurzali się gazem z zapalniczek. Młodszy w nich zmarł. Prawdopodobną przyczyną jego śmierci było zatrucie gazem.

Pogotowie Ratunkowe w piątek, kilka minut po północy otrzymało zgłoszenie, że na ulicy Nowej w Jaworznie leży nieprzytomny mężczyzna. Po pomoc zadzwonił jego kolega. 25-latek wraz z towarzyszącą mu dziewczyną podjęli się reanimacji nieprzytomnego chłopaka. Na miejscu pojawiła się też załoga medyczna, która przystąpiła do akcji ratunkowej. 19-latek został przewieziony do szpitala, jednak nie odzyskał już przytomności, zmarł.

O sprawie od razu powiadomiono policję. Gdy Ci dotarli na miejsce, zabezpieczyli ślady. Według wstępnych ustaleń, 19-latek zmarł z powodu zatrucia gazem. Niedaleko miejsca, z którego pogotowie zabrało nieprzytomnego mężczyznę, policjanci znaleźli puste pojemniki, w których znajdował się gaz do nabijania zapalniczek. Przedmioty te mogą mieć związek ze zdarzeniem. 

Policjanci w piątek przesłuchiwali świadków tej sprawy. Wstępnie wykluczono, aby do śmierci 19-latka miały się przyczynić osoby trzecie. W myśl decyzji prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań.

Zobacz też: Znamy miejsca najczęstszych kontroli drogowych na Śląsku!​

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!

3 godz. 56 min.
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!

4 godz. 42 min.
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?

5 godz. 29 min.
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.

7 godz. 26 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy