Jaworzno: Nie żyje 19-latek. Najprawdopodobniej zatruł się... gazem z zapalniczki

Zdjęcie z artykułu: Jaworzno: Nie żyje 19-latek. Najprawdopodobniej zatruł się... gazem z zapalniczki Jaworzno: Nie żyje 19-latek. Najprawdopodobniej zatruł się... gazem z zapalniczki; www.pixabay.com
Ilustracja do artykułu Jaworzno: Nie żyje 19-latek. Najprawdopodobniej zatruł się... gazem z zapalniczki

19-latek i 25-latek odurzali się gazem z zapalniczek. Młodszy w nich zmarł. Prawdopodobną przyczyną jego śmierci było zatrucie gazem.

Pogotowie Ratunkowe w piątek, kilka minut po północy otrzymało zgłoszenie, że na ulicy Nowej w Jaworznie leży nieprzytomny mężczyzna. Po pomoc zadzwonił jego kolega. 25-latek wraz z towarzyszącą mu dziewczyną podjęli się reanimacji nieprzytomnego chłopaka. Na miejscu pojawiła się też załoga medyczna, która przystąpiła do akcji ratunkowej. 19-latek został przewieziony do szpitala, jednak nie odzyskał już przytomności, zmarł.

O sprawie od razu powiadomiono policję. Gdy Ci dotarli na miejsce, zabezpieczyli ślady. Według wstępnych ustaleń, 19-latek zmarł z powodu zatrucia gazem. Niedaleko miejsca, z którego pogotowie zabrało nieprzytomnego mężczyznę, policjanci znaleźli puste pojemniki, w których znajdował się gaz do nabijania zapalniczek. Przedmioty te mogą mieć związek ze zdarzeniem. 

Policjanci w piątek przesłuchiwali świadków tej sprawy. Wstępnie wykluczono, aby do śmierci 19-latka miały się przyczynić osoby trzecie. W myśl decyzji prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań.

Zobacz też: Znamy miejsca najczęstszych kontroli drogowych na Śląsku!​

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50

Odlotowy prezent na Dzień Dziecka! Grawitacja? tu jej nie ma...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy