Jaworzno: Nie żyje 19-latek. Najprawdopodobniej zatruł się... gazem z zapalniczki

Zdjęcie z artykułu: Jaworzno: Nie żyje 19-latek. Najprawdopodobniej zatruł się... gazem z zapalniczki Jaworzno: Nie żyje 19-latek. Najprawdopodobniej zatruł się... gazem z zapalniczki; www.pixabay.com
Ilustracja do artykułu Jaworzno: Nie żyje 19-latek. Najprawdopodobniej zatruł się... gazem z zapalniczki

19-latek i 25-latek odurzali się gazem z zapalniczek. Młodszy w nich zmarł. Prawdopodobną przyczyną jego śmierci było zatrucie gazem.

Pogotowie Ratunkowe w piątek, kilka minut po północy otrzymało zgłoszenie, że na ulicy Nowej w Jaworznie leży nieprzytomny mężczyzna. Po pomoc zadzwonił jego kolega. 25-latek wraz z towarzyszącą mu dziewczyną podjęli się reanimacji nieprzytomnego chłopaka. Na miejscu pojawiła się też załoga medyczna, która przystąpiła do akcji ratunkowej. 19-latek został przewieziony do szpitala, jednak nie odzyskał już przytomności, zmarł.

O sprawie od razu powiadomiono policję. Gdy Ci dotarli na miejsce, zabezpieczyli ślady. Według wstępnych ustaleń, 19-latek zmarł z powodu zatrucia gazem. Niedaleko miejsca, z którego pogotowie zabrało nieprzytomnego mężczyznę, policjanci znaleźli puste pojemniki, w których znajdował się gaz do nabijania zapalniczek. Przedmioty te mogą mieć związek ze zdarzeniem. 

Policjanci w piątek przesłuchiwali świadków tej sprawy. Wstępnie wykluczono, aby do śmierci 19-latka miały się przyczynić osoby trzecie. W myśl decyzji prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań.

Zobacz też: Znamy miejsca najczęstszych kontroli drogowych na Śląsku!​

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Real Madryt - FC Barcelona na żywo w internecie i ogólnodostępnej telewizji? Gdzie i o której oglądać Gran Derbi 2017? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 19:26
Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Jakie są prognozy pogody na majówkę 2017? Będzie ciepło czy zimno i deszczowo? O tym, jaka będzie pogoda 1, 2 i 3 maja piszemy na ESKA.pl!

23 kwietnia 2017, 13:34
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman i Królowa łez - to dwa hity, które walczą w tych samych kategoriach! Który przebój okaże się lepszy i otrzyma nagrodę na ESKA Music Awards 2017? Informacje o tych utworach podrzucamy na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:39
Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon już w niedzielę 23 kwietnia 2017. Tego dnia w centrum miasta będą duże utrudnienia w ruchu. Które ulice będą zamknięte? Jak przebiega trasa OWM 2017? Przekonajcie się na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:35
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy