Najlepsi specjaliści od naparzania zjechali do Czeladzi. Rozpoczęły się tam V Mistrzostwa Polski Saunamistrzów [ZDJĘCIA, WIDEO]

Mistrzostwa Polski Saunamistrzów w Czeladzi 15 Mistrzostwa Polski Saunamistrzów w Czeladzi
Mistrzostwa Polski Saunamistrzów w Czeladzi / Katarzyna Ziółkowska-Dąbek
Ilustracja do artykułu: Najlepsi specjaliści od naparzania zjechali do Czeladzi. Rozpoczęły się tam V Mistrzostwa Polski Saunamistrzów [ZDJĘCIA, WIDEO]

Areną zmagań są czeladzkie Termy Rzymskie. O miano zwycięzcy rywalizują najlepsi saunamistrzowie z obiektów saunowych w całej Polsce, wyłonieni w 3 Turniejach SaunaCUP.

Zwycięży zawodnik, który według fachowego jury wykona najpiękniejszy seans saunowy, czyli ceremonię naparzania w saunie.

- Saunamistrz wchodzi do sauny, wylewa wodę z olejkami eterycznymi na rozgrzane kamienie i rozprowadza to ciepłe powietrze wśród gości, którzy siedzą w saunie. Ta prosta czynność zmieniła się w takie przedstawienie multimedialno-teatralne oceniane przez profesjonalne jury - powiedział nam Leszek Pustułka z Term Rzymskich w Czeladzi.

Saunamistrzowie będą oceniani w 6 kategoriach: profesjonalizm i ogólne odczucia, wzrost temperatury podczas seansu i rozprowadzanie ciepła, techniki wachlowania, zapach i jego intensywność, temat i jego spójność z seansem oraz elementy show i emocje.

Mistrzostwa Saunamistrzów potrwają do 23 kwietnia. Patronat nad imprezą objęło radio Eska.  

Zobacz też: Lubicie adrenalinę? Poznajcie nietypowe rozrywki, których możecie spróbować w Śląskiem! [GALERIA]​
 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50

Odlotowy prezent na Dzień Dziecka! Grawitacja? tu jej nie ma...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy