Niedawno Magda Gessler, teraz policja... W restauracji z „Kuchennych rewolucji” odkryto plantację marihuany [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Niedawno Magda Gessler, teraz policja... W restauracji z „Kuchennych rewolucji” odkryto plantację marihuany [WIDEO] Niedawno Magda Gessler, teraz policja... W restauracji z Kuchennych rewolucji odkryto plantację marihuany; KPP Sosnowiec
Ilustracja do artykułu Niedawno Magda Gessler, teraz policja... W restauracji z „Kuchennych rewolucji” odkryto plantację marihuany [WIDEO]

W Sosnowcu zatrzymano właściciela jednej z restauracji. Powód? Policjanci znaleźli w środku prawie kilogram przygotowanych do suszenia krzewów konopi indyjskich. Pikanterii tej historii dodaje fakt, że niedawno lokal gościł Magdę Gessler i ekipę programu „Kuchenne rewolucje”.

Policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Sosnowca, właściciela jednej z lokalnych restauracji. Mężczyzna był przez nich obserwowany już od jakiegoś czasu. Gdy zatrzymali go przed jego restauracją, przyznał, że w środku są schowane narkotyki.

W części gospodarczej lokalu, w specjalnie ukrytym miejscu, policjanci zabezpieczyli niemal kilogram konopi indyjskich przygotowanych do suszenia oraz sprzęt służący do ich uprawy. 

Jak donosi katowicka Gazeta Wyborcza, odkrycia dokonano w lokalu Il Pino, który przeszedł niedawno metamorfozę w programie „Kuchenne rewolucje”. Część mieszkańców Sosnowca i okolic może znać to miejsce pod starą nazwą - pizzeria Sale&Pepe. 

Zatrzymanemu mężczyźnie przedstawiono zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego poręczenie majątkowe. 29-latek został również objęty policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo może mu grozić do 10 lat więzienia.

 

Zobacz też: Te miejsca w Śląskiem warto odwiedzić wiosną! Poznaj nasze propozycje! [GALERIA]​

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50

Odlotowy prezent na Dzień Dziecka! Grawitacja? tu jej nie ma...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy