Podróżujesz tą linią? We wtorek Twój autobus nie przyjedzie! Paraliż komunikacji miejskiej [LISTA UTRUDNIEŃ]

Zdjęcie z artykułu: Podróżujesz tą linią? We wtorek Twój autobus nie przyjedzie! Paraliż komunikacji miejskiej [LISTA UTRUDNIEŃ] paraliż komunikacji miejskiej; www.pixabay.com
Ilustracja do artykułu Podróżujesz tą linią? We wtorek Twój autobus nie przyjedzie! Paraliż komunikacji miejskiej [LISTA UTRUDNIEŃ]

W Rybniku od poniedziałku wielka epidemia. Większość kierowców firmy Transgór S.A., obsługującej linie autobusów miejskich wzięło L4. Wiele połączeń jest zawieszonych, mieszkańcy są zdenerwowani. Najprawdopodobniej kierowcy chcą w ten sposób zwrócić uwagę na swoje zarobki.

Utrudnienia dla pasażerów rozpoczęły się już w poniedziałek. Większość mieszkańców nie była przygotowanych na tę sytuację, co spowodowało ogromne zdenerwowanie, spóźnienia do pracy. We wtorek większość wsiadła we własne samochody czego przyczyną jest zakorkowane miasto. 

Problemy kierowców firmy Transgór S.A. rozpoczęły się już wcześniej. 25 kwietnia zorganizowali akcję protestacyjną. Zablokowali wtedy rondo w Rybniku przy Kotucza. Już wówczas zwracali uwagę na niskie zarobki, wielu pracowników jest już naprawdę zdesperowanych.

Nie wiadomo jak dalej potoczą się losy firmy, czy nadal będzie obsługiwać linie autobusowe w mieście. W grę wchodzi nowy przetarg.

Z pewnością wiadomo, że obecna sytuacja wiąże się z utrudnieniami dla mieszkańców, a także z opłatami, które będzie musiała ponieść firma Transgór S.A. Te wynoszą już ponad 50 tysięcy złotych - a mowa tylko o tych wynikających z poniedziałkowej niedyspozycji.

Szczegółową listę utrudnień i informacje o tym, które linie nie kursują znajdziecie tutaj.

Zobacz też: Ostrzeżenie dla mieszkańców woj. śląskiego! Przed nami burze z gradem​

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50

Odlotowy prezent na Dzień Dziecka! Grawitacja? tu jej nie ma...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy