Przed nami kolejny weekend z Eska Summer City! Wypatrujcie naszej ekipy ;)

Zdjęcie z artykułu: Przed nami kolejny weekend z Eska Summer City! Wypatrujcie naszej ekipy ;) Przed nami kolejny weekend z Eska Summer City! Wypatrujcie naszej ekipy ;); ESKA ŚLĄSK
Ilustracja do artykułu Przed nami kolejny weekend z Eska Summer City! Wypatrujcie naszej ekipy ;)

Ekipa Eska Summer City po raz kolejny wyruszyła w miasto! Szukajcie nas w najciekawszych miejscówkach Śląska i Zagłębia ;)

W piątek od 19.00 ekipa Eska Summer City będzie się kręcić po katowickim rynku :) Około 20.30 team Eski odwiedzi Śląski Targ Letni i Kino Letnie w Fabryce Porcelany w Katowicach.

W sobotę będziecie mieli okazję zagrać z naszą ekipą w mini golfa czy kosza w Silesia Summer Park w SCC w Katowicach. Będziemy tam punktualnie o 19.30. Około 21.00 nasz patrol przeniesie się do Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka, gdzie będzie wam towarzyszyć w szalonych zabawach na Legendia at night. Sobotni wieczór ekipa letniego patrolu Eski zakończy w klubie Onyx w Tarnowskich Górach, gdzie od 23.00 będziemy się z wami bawić na imprezie VIP! Bunnies Show!

W niedzielę nasz eskowy team pojedzie nieco dalej. Od godziny 14.30 ekipa będzie się z wami bawić w Bielsku Białej na jedynej w swoim rodzaju imprezie motoryzacyjnej MOTOBESKID. A już o 18.30 patrol Eska Summer City odwiedzi Kolejkowo w Gliwicach. Wieczór jak co niedzielę nasza ekipa zakończy w katowickim Supersamie. Przed seansem kina pod gwiazdkami będziecie mogli zgarnąć atrakcyjne nagrody.

Wypatrujcie naszego patrolu! :) Przez cały weekend, będziecie mieli okazję zgarnąć eskowe koszulki, frisbee, smycze, mentos say hello i wiele innych gadżetów.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real Madryt - FC Barcelona 16.08 to drugi mecz o Superpuchar Hiszpanii. Pierwsze starcie wygrali Królewscy. Kto okaże się lepszy tym razem? Odpowiedź poznamy w trakcie transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz ONLINE i w TV?

16 sierpnia 2017, 23:36
Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing ma już 30 lat. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze ciekawostki dotyczące muzyki z filmu! 

16 sierpnia 2017, 15:43
Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce może liczyć na swoich fanów. Sprawdź, co szykują oni na koncert swojej idolki w Krakowie.

16 sierpnia 2017, 15:43
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy nowej edycji rozpoczęli promocję India Express i zaprezentowali się w tradycyjnych indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16 sierpnia 2017, 15:26

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy