Rodziny proszą o pomoc w ich odnalezieniu. Zaginieni z woj. śląskiego z ostatnich miesięcy [ZDJĘCIA]

Zaginieni z woj. śląskiego z ostatnich miesięcy [ZDJĘCIA] 10 Zaginieni z woj. śląskiego z ostatnich miesięcy [ZDJĘCIA]
Zaginieni z woj. śląskiego z ostatnich miesięcy [ZDJĘCIA] / policja Śląska
Ilustracja do artykułu: Rodziny proszą o pomoc w ich odnalezieniu. Zaginieni z woj. śląskiego z ostatnich miesięcy [ZDJĘCIA]

Zaginęli w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Wśród nich są nastolatki i starsze osoby. Policja i rodziny proszą o pomoc w ich odnalezieniu. Zobaczcie, jak wyglądają!

Ostatnie zgłoszenia o zaginięciach pochodzą zaledwie sprzed kilku dni. Wśród poszukiwanych są nastolatki, młode kobiety oraz osoby starsze. Policja apeluje o pomoc w ich odnalezieniu. Wszelkie informacje o zaginionych lub miejscu ich pobytu należy zgłaszać pod numerem 112, 997 lub w jednostkach powiatowych śląskiej policji. Sprawdźcie, czy rozpoznajecie te osoby! Być może pomożecie w ich odnalezieniu. 

Czytaj także: Mistrzowie parkowania z Gliwic! Ci kierowcy nie grzeszą wyobraźnią [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy