Śląskie: Policja zapowiada masowe zatrzymania samochodów!

Zdjęcie z artykułu: Śląskie: Policja zapowiada masowe zatrzymania samochodów! akcja pasy; www.policja.pl
Ilustracja do artykułu Śląskie: Policja zapowiada masowe zatrzymania samochodów!

W czwartek na śląskich drogach trwa akcja PASY.

Działania mają na celu kontrolę czy kierowcy, aby na pewno pamiętają o zapinaniu pasów bezpieczeństwa. Policjanci chcą w ten sposób ograniczyć skutki wypadków drogowych, które wynikają z niestosowania się do tych zasad.

Podczas czwartkowej akcji równie rygorystycznie będzie kontrolowany sposób w jaki podróżują najmłodsi pasażerowie. Mowa oczywiście o fotelikach ochronnych.

Skąd potrzeba przeprowadzenia takich działań? Policjanci podkreślają, że wciąż wiele osób bagatelizuje zapisanie pasów bezpieczeństwa. Kierowcy nie zdają sobie sprawy jak ważne jest ich używanie. Niejednokrotnie są one w stanie uchronić przed poważnym urazem, a nawet przed śmiercią.

Zobacz też: Bytom: Policja poszukuje tych mężczyzn! [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Real Madryt - FC Barcelona na żywo w internecie i ogólnodostępnej telewizji? Gdzie i o której oglądać Gran Derbi 2017? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 19:26
Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Jakie są prognozy pogody na majówkę 2017? Będzie ciepło czy zimno i deszczowo? O tym, jaka będzie pogoda 1, 2 i 3 maja piszemy na ESKA.pl!

23 kwietnia 2017, 13:34
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman i Królowa łez - to dwa hity, które walczą w tych samych kategoriach! Który przebój okaże się lepszy i otrzyma nagrodę na ESKA Music Awards 2017? Informacje o tych utworach podrzucamy na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:39
Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon już w niedzielę 23 kwietnia 2017. Tego dnia w centrum miasta będą duże utrudnienia w ruchu. Które ulice będą zamknięte? Jak przebiega trasa OWM 2017? Przekonajcie się na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:35
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy