Śląskie: Policja zapowiada masowe zatrzymania samochodów!

Zdjęcie z artykułu: Śląskie: Policja zapowiada masowe zatrzymania samochodów! akcja pasy; www.policja.pl
Ilustracja do artykułu Śląskie: Policja zapowiada masowe zatrzymania samochodów!

W czwartek na śląskich drogach trwa akcja PASY.

Działania mają na celu kontrolę czy kierowcy, aby na pewno pamiętają o zapinaniu pasów bezpieczeństwa. Policjanci chcą w ten sposób ograniczyć skutki wypadków drogowych, które wynikają z niestosowania się do tych zasad.

Podczas czwartkowej akcji równie rygorystycznie będzie kontrolowany sposób w jaki podróżują najmłodsi pasażerowie. Mowa oczywiście o fotelikach ochronnych.

Skąd potrzeba przeprowadzenia takich działań? Policjanci podkreślają, że wciąż wiele osób bagatelizuje zapisanie pasów bezpieczeństwa. Kierowcy nie zdają sobie sprawy jak ważne jest ich używanie. Niejednokrotnie są one w stanie uchronić przed poważnym urazem, a nawet przed śmiercią.

Zobacz też: Bytom: Policja poszukuje tych mężczyzn! [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Arek Kłusowski i Filip Moniuszko odpadli z Idola? Internauci dopytują o dwóch uczestników, którzy zapadli w pamięć widzom po castingowych odcinkach muzycznego show!

27 marca 2017, 16:16
Co to jest fake news?

Co to jest fake news?

Fake newsy to niebezpieczne, szybko rozwijające się zjawisko w internecie. Na ESKA.pl., wyjaśniamy co to właściwie jest i jak należy na nie reagować.

27 marca 2017, 16:00
Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Organizatorzy Open'era ogłosili powrót legendy polskiego hip hopu specjalnie na festiwal i zapowiedzieli polski tydzień ogłoszeń.

27 marca 2017, 15:46
Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś nie zwalnia tempa i przed Eurowizją 2017 koncertuje po całej Europie. Tym razem Polka zachwyciła mieszkańców Rygi.

27 marca 2017, 15:24
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy