Śląskie: Policja zapowiada masowe zatrzymania samochodów!

Zdjęcie z artykułu: Śląskie: Policja zapowiada masowe zatrzymania samochodów! akcja pasy; www.policja.pl
Ilustracja do artykułu Śląskie: Policja zapowiada masowe zatrzymania samochodów!

W czwartek na śląskich drogach trwa akcja PASY.

Działania mają na celu kontrolę czy kierowcy, aby na pewno pamiętają o zapinaniu pasów bezpieczeństwa. Policjanci chcą w ten sposób ograniczyć skutki wypadków drogowych, które wynikają z niestosowania się do tych zasad.

Podczas czwartkowej akcji równie rygorystycznie będzie kontrolowany sposób w jaki podróżują najmłodsi pasażerowie. Mowa oczywiście o fotelikach ochronnych.

Skąd potrzeba przeprowadzenia takich działań? Policjanci podkreślają, że wciąż wiele osób bagatelizuje zapisanie pasów bezpieczeństwa. Kierowcy nie zdają sobie sprawy jak ważne jest ich używanie. Niejednokrotnie są one w stanie uchronić przed poważnym urazem, a nawet przed śmiercią.

Zobacz też: Bytom: Policja poszukuje tych mężczyzn! [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy