Tagi: Limuzyna BOR, BOR

Śląskie: Wypadek limuzyny BOR. W rządowe auto wjechała ciężarówka

Zdjęcie z artykułu: Śląskie: Wypadek limuzyny BOR. W rządowe auto wjechała ciężarówka zdjęcie poglądowe; www.pixabay.com
Ilustracja do artykułu Śląskie: Wypadek limuzyny BOR. W rządowe auto wjechała ciężarówka

Do wypadku z udziałem limuzyny BOR doszło w piątek w okolicy Myszkowa. Funkcjonariusz Biura Ochrony Rządu trafił do szpitala.

W okolicach Myszkowa w audi A6 uderzyła ciężarówka. Limuzyną podróżowało trzech funkcjonariuszy BOR, nie było w środku żadnej osoby ochranianej.

Jeden z nich trafił na obserwację do szpitala w Myszkowie, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Pozostałe osoby wyszły z tego zdarzenia bez szwanku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło z winy kierowcy ciężarówki. Limuzyna rządowa jechała DK1 w kierunku Częstochowy, zwolniła, a kierowca chciał skręcić w prawo. W tym momencie w tył samochodu uderzyła ciężarówka. Limuzyna BOR wypadła z drogi do rowu. 

Nad dokładnymi ustaleniami przyczyn wypadku pracuje policja. 

Zobacz też: To WIDEO budzi ogromne zainteresowanie! Widać na nim pierwszy przejazd na Lech Coasterze!​

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50

Odlotowy prezent na Dzień Dziecka! Grawitacja? tu jej nie ma...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy