Sosnowiec: Trwają poszukiwania 19-letniego Armina Smyczka [ZDJĘCIA, WIDEO]

Poszukiwania Armina Smyczka 7 Poszukiwania Armina Smyczka
Poszukiwania Armina Smyczka / Katarzyna Ziółkowska-Dąbek
Ilustracja do artykułu: Sosnowiec: Trwają poszukiwania 19-letniego Armina Smyczka [ZDJĘCIA, WIDEO]

Ponad 20 strażaków i 30 policjantów przeszukuje od rana Brynicę  i tereny w Sosnowcu wokół rzeki. Szukają 19-letniego Armina Smyczka.  

Chłopak ostatni raz był widziany 28 kwietnia.

- Grupa Specjalistyczna Wodno-Nurkowa z Bytomia wspólnie ze strażakami z Sosnowca będzie przeszukiwała rzekę i brzeg rzeki. Pozostałe dwie grupy przeczesują lasy od strony rzeki Brynicy w stronę Mysłowic - powiedział nam młodszy brygadier Jacek Szczypiorski z Państwowej Straży Pożarnej w Sosnowcu.  

Policja udostępniła film z monitoringu umieszczonego w pobliżu Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Naftowej, gdzie po raz ostatni widziano Armina.

- Prosimy o kontakt osoby, które w tym dniu ok. godz 21.00 - 21.30 prowadziły pojazdy widoczne na udostępnionym poniżej zapisie monitoringu, pochodzącym z okolic Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Naftowej. Zaznaczamy, że czas widniejący na fragmentach zapisu przesunięty jest w stosunku do stanu faktycznego o godzinę - powiedziała rzeczniczka sosnowieckiej policji Sonia Kepper.

Armin Smyczek zaginął 28 kwietnia, ostatni raz był widziany w Sosnowcu. Chłopak ubrany był w zieloną kurtkę, ciemne dżinsowe spodnie i brązowe sportowe buty.
Wszytskie osoby mające jakiekolwiek informacje  w tej sprawie proszone są o kontakt z Zespołem Poszukiwać KMP w Sosnowcu pod numerami telefonu 32 2961 307, 32 2961 315, dyżurnym komendy pod numerem 32 2961 255 lub 32 2961 200 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50

Odlotowy prezent na Dzień Dziecka! Grawitacja? tu jej nie ma...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy