Sosnowiec: Trwają poszukiwania 19-letniego Armina Smyczka [ZDJĘCIA, WIDEO]

Poszukiwania Armina Smyczka 7 Poszukiwania Armina Smyczka
Poszukiwania Armina Smyczka / Katarzyna Ziółkowska-Dąbek
Ilustracja do artykułu: Sosnowiec: Trwają poszukiwania 19-letniego Armina Smyczka [ZDJĘCIA, WIDEO]

Ponad 20 strażaków i 30 policjantów przeszukuje od rana Brynicę  i tereny w Sosnowcu wokół rzeki. Szukają 19-letniego Armina Smyczka.  

Chłopak ostatni raz był widziany 28 kwietnia.

- Grupa Specjalistyczna Wodno-Nurkowa z Bytomia wspólnie ze strażakami z Sosnowca będzie przeszukiwała rzekę i brzeg rzeki. Pozostałe dwie grupy przeczesują lasy od strony rzeki Brynicy w stronę Mysłowic - powiedział nam młodszy brygadier Jacek Szczypiorski z Państwowej Straży Pożarnej w Sosnowcu.  

Policja udostępniła film z monitoringu umieszczonego w pobliżu Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Naftowej, gdzie po raz ostatni widziano Armina.

- Prosimy o kontakt osoby, które w tym dniu ok. godz 21.00 - 21.30 prowadziły pojazdy widoczne na udostępnionym poniżej zapisie monitoringu, pochodzącym z okolic Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Naftowej. Zaznaczamy, że czas widniejący na fragmentach zapisu przesunięty jest w stosunku do stanu faktycznego o godzinę - powiedziała rzeczniczka sosnowieckiej policji Sonia Kepper.

Armin Smyczek zaginął 28 kwietnia, ostatni raz był widziany w Sosnowcu. Chłopak ubrany był w zieloną kurtkę, ciemne dżinsowe spodnie i brązowe sportowe buty.
Wszytskie osoby mające jakiekolwiek informacje  w tej sprawie proszone są o kontakt z Zespołem Poszukiwać KMP w Sosnowcu pod numerami telefonu 32 2961 307, 32 2961 315, dyżurnym komendy pod numerem 32 2961 255 lub 32 2961 200 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!

3 godz. 48 min.
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!

4 godz. 34 min.
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?

5 godz. 21 min.
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.

7 godz. 18 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy