Tychy: Nie żyje 53-latek. Został przygnieciony kablem trakcyjnym

Zdjęcie z artykułu: Tychy: Nie żyje 53-latek. Został przygnieciony kablem trakcyjnym Trakcja trolejbusowa, zdjęcie poglądowe; www.wikimedia.org
Ilustracja do artykułu Tychy: Nie żyje 53-latek. Został przygnieciony kablem trakcyjnym

Do śmiertelnego wypadku doszło w Tychach. 53-latek pracujący przy naprawie linii trakcji trolejbusowej został przygnieciony przez zwisający przewód.

53-letni mężczyzna pracował przy naprawie linii trakcji trolejbusowych. W pewnym momencie, przejeżdżający obok samochód ciężarowy zahaczył naczepą o zwisający nad jezdnią przewód pociągając go za sobą. Pracujący na wysięgniku 53-latek najprawdopodobniej został przygnieciony naciągniętą liną do bariery wysięgnika. 

Na miejscu zjawiło się pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Mimo udzielenia pomocy poszkodowanemu mężczyźnie nie udało się go uratować. Obrażenia, których doznał okazały się śmiertelne. 

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w Tychach, na skrzyżowaniu al. Bielskiej z ul. Budowlanych i Edukacji. Nad wyjaśnieniem okoliczności tej sprawy pracuje policja, prokurator i Państwowa Inspekcja Pracy. 

Zobacz też: Mieszkaniec Ustronia pobił, zgwałcił i okradł kobietę

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy