Uwaga, nad Polskę nadciąga fala upałów! Odczujemy to także na Śląsku

Zdjęcie z artykułu: Uwaga, nad Polskę nadciąga fala upałów! Odczujemy to także na Śląsku Uwaga, nad Polskę nadciąga fala upałów! Odczujemy to także na Śląsku; Petr Kratochvil/ http://www.publicdomainpictures.net
Ilustracja do artykułu Uwaga, nad Polskę nadciąga fala upałów! Odczujemy to także na Śląsku

Po kilku chłodniejszych i pełnych deszczu dniach czeka nas spora zmiana. Termometry w najbliższych dniach pokażą ponad 30°C!

Według prognoz synoptyków upałów możemy spodziewać się już od środy. Wtedy termometry w Katowicach pokażą już 29°C. W kolejnych dniach będzie jeszcze cieplej, według obecnych prognoz w czwartek będzie aż 32°C! 

Wysokie temperatury mają utrzymać się aż do przyszłej środy, kiedy to ma nastąpić kolejna odczuwalna zmiana, a na naszych termometrach ma się pokazać jedynie 16°C... Niestety w ciągu upalnego tygodnia musimy się liczyć z tym, że nad naszym województwem pojawią się burze i opady deszczu. 

Podczas upałów szczególną ostrożność zaleca się osobom starszym i dzieciom, które są najmocniej narażone na negatywne skutki wysokich temperatur. Pamiętajcie też o piciu wody i nakryciu głowy, jeśli przebywanie dłużej na świeżym powietrzu!

Zobacz też: Oszukiwały, kradły, należały do grup przestępczych. Tych kobiet poszukuje śląska policja! [ZDJĘCIA]​

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!

3 godz. 44 min.
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!

4 godz. 30 min.
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?

5 godz. 17 min.
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.

7 godz. 14 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy