Z rzeki wyłowiono zwłoki. To ciało zaginionego Armina Smyczka

Zdjęcie z artykułu: Z rzeki wyłowiono zwłoki. To ciało zaginionego Armina Smyczka Armin Smyczek; materiały nadesłane
Ilustracja do artykułu Z rzeki wyłowiono zwłoki. To ciało zaginionego Armina Smyczka

Niestety poszukiwania zaginionego przed kilkunastoma dniami 19-letniego Armina Smyczka zakończyły się najgorszym scenariuszem. W środę, z Przemszy wyłowiono jego ciało. 

– Około godziny 18:00 dostaliśmy zgłoszenie od przechodnia, który zauważył ciało w Przemszy. Wstępne ustalenia na miejscu potwierdziły, że jest to ciało Armina Smyczka, zaginionego 19-latka – relacjonuje st. asp. Sonia Kepper, Oficer Prasowy Komendy Policji w Sosnowcu.

Na chwilę obecną nie wiadomo co się stało i co przyczyniło się do śmierci chłopaka. Być może w ustaleniu tego pomoże sekcja zwłok, która ma zostać wykonana.

Przypomnijmy, 19-latek zaginął 28 kwietnia, ostatni raz był widziany w Sosnowcu, gdy wracał do Mysłowic po spotkaniu z kolegami. Jak się okazuje, ostatnie chwile jego życia zarejestrowała kamera przemysłowa znajdująca się przy stacji diagnostycznej przy ul. Naftowej w Sosnowcu.

Od momentu zaginięcia chłopaka rodzina i przyjaciele wraz z policją prowadzili zakrojoną na szeroką skalę akcję poszukiwawczą. W ostatnich dniach nurkowie, strażacy i policjanci przeszukiwali Brynicę i tereny wokół rzeki. 

Zobacz też: Wspiął się na wysokość 180 METRÓW! BNT pobił własny rekord [WIDEO]​

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50

Odlotowy prezent na Dzień Dziecka! Grawitacja? tu jej nie ma...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy