Z rzeki wyłowiono zwłoki. To ciało zaginionego Armina Smyczka

Zdjęcie z artykułu: Z rzeki wyłowiono zwłoki. To ciało zaginionego Armina Smyczka Armin Smyczek; materiały nadesłane
Ilustracja do artykułu Z rzeki wyłowiono zwłoki. To ciało zaginionego Armina Smyczka

Niestety poszukiwania zaginionego przed kilkunastoma dniami 19-letniego Armina Smyczka zakończyły się najgorszym scenariuszem. W środę, z Przemszy wyłowiono jego ciało. 

– Około godziny 18:00 dostaliśmy zgłoszenie od przechodnia, który zauważył ciało w Przemszy. Wstępne ustalenia na miejscu potwierdziły, że jest to ciało Armina Smyczka, zaginionego 19-latka – relacjonuje st. asp. Sonia Kepper, Oficer Prasowy Komendy Policji w Sosnowcu.

Na chwilę obecną nie wiadomo co się stało i co przyczyniło się do śmierci chłopaka. Być może w ustaleniu tego pomoże sekcja zwłok, która ma zostać wykonana.

Przypomnijmy, 19-latek zaginął 28 kwietnia, ostatni raz był widziany w Sosnowcu, gdy wracał do Mysłowic po spotkaniu z kolegami. Jak się okazuje, ostatnie chwile jego życia zarejestrowała kamera przemysłowa znajdująca się przy stacji diagnostycznej przy ul. Naftowej w Sosnowcu.

Od momentu zaginięcia chłopaka rodzina i przyjaciele wraz z policją prowadzili zakrojoną na szeroką skalę akcję poszukiwawczą. W ostatnich dniach nurkowie, strażacy i policjanci przeszukiwali Brynicę i tereny wokół rzeki. 

Zobacz też: Wspiął się na wysokość 180 METRÓW! BNT pobił własny rekord [WIDEO]​

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!

3 godz. 54 min.
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!

4 godz. 40 min.
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?

5 godz. 27 min.
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.

7 godz. 24 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy