Frele wracają z kolejnym coverem! Posłuchajcie tym razem o... miłości do górnika! [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Frele wracają z kolejnym coverem! Posłuchajcie tym razem o... miłości do górnika! [WIDEO] Frele; www.facebook.com/gryfnefrele
Ilustracja do artykułu Frele wracają z kolejnym coverem! Posłuchajcie tym razem o... miłości do górnika! [WIDEO]

Tych dziewczyn nie trzeba już chyba nikomu przedstawiać! Trzy dziewczyny ze Śląska udowadniają, że światowej klasy piosenkarki tak naprawdę... śpiewają w śląskiej gwarze!

Tym razem Frele czyli Marcelina Bednarska, Magdalena Janoszka i Marta Skiba udowodniły, że ze Śląska pochodzi nie tylko Adele i Miley Cyrus, ale także Alicia Keys! Dziewczyny wrzuciły do sieci cover znanej piosenki „Girl on fire”.

W ich wydaniu, głównym tematem piosenki jest miłość do chłopaka, który jest górnikiem i troska o niego – Mój synek to hajeeeeeer, Kukom za nim fest bez dziyń bez noc, I niy moga spać przejmuja sie, Czy se sznitki wzioł, czy godny jes.

Dziewczyny szybko doczekały się sporego grona fanów. Ich fanpage na Facebooku śledzi już ponad 10 tysięcy osób, a ich kanał na Youtube ma ponad 8 tysięcy subskrypcji. Projekt Frele to ich dodatkowa działalność, tworzą m.in. zespół SO WHAT?

Zobaczcie najnowsze WIDEO!


Zobacz też: Gwara śląska vs. zagłębiowska. Poznajcie te same słowa w dwóch wersjach! [GALERIA]

Zobacz też: Podsumowanie ESKA INFO

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Arek Kłusowski i Filip Moniuszko odpadli z Idola? Internauci dopytują o dwóch uczestników, którzy zapadli w pamięć widzom po castingowych odcinkach muzycznego show!

27 marca 2017, 16:16
Co to jest fake news?

Co to jest fake news?

Fake newsy to niebezpieczne, szybko rozwijające się zjawisko w internecie. Na ESKA.pl., wyjaśniamy co to właściwie jest i jak należy na nie reagować.

27 marca 2017, 16:00
Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Organizatorzy Open'era ogłosili powrót legendy polskiego hip hopu specjalnie na festiwal i zapowiedzieli polski tydzień ogłoszeń.

27 marca 2017, 15:46
Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś nie zwalnia tempa i przed Eurowizją 2017 koncertuje po całej Europie. Tym razem Polka zachwyciła mieszkańców Rygi.

27 marca 2017, 15:24
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy