Frele wracają z kolejnym coverem! Posłuchajcie tym razem o... miłości do górnika! [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Frele wracają z kolejnym coverem! Posłuchajcie tym razem o... miłości do górnika! [WIDEO] Frele; www.facebook.com/gryfnefrele
Ilustracja do artykułu Frele wracają z kolejnym coverem! Posłuchajcie tym razem o... miłości do górnika! [WIDEO]

Tych dziewczyn nie trzeba już chyba nikomu przedstawiać! Trzy dziewczyny ze Śląska udowadniają, że światowej klasy piosenkarki tak naprawdę... śpiewają w śląskiej gwarze!

Tym razem Frele czyli Marcelina Bednarska, Magdalena Janoszka i Marta Skiba udowodniły, że ze Śląska pochodzi nie tylko Adele i Miley Cyrus, ale także Alicia Keys! Dziewczyny wrzuciły do sieci cover znanej piosenki „Girl on fire”.

W ich wydaniu, głównym tematem piosenki jest miłość do chłopaka, który jest górnikiem i troska o niego – Mój synek to hajeeeeeer, Kukom za nim fest bez dziyń bez noc, I niy moga spać przejmuja sie, Czy se sznitki wzioł, czy godny jes.

Dziewczyny szybko doczekały się sporego grona fanów. Ich fanpage na Facebooku śledzi już ponad 10 tysięcy osób, a ich kanał na Youtube ma ponad 8 tysięcy subskrypcji. Projekt Frele to ich dodatkowa działalność, tworzą m.in. zespół SO WHAT?

Zobaczcie najnowsze WIDEO!


Zobacz też: Gwara śląska vs. zagłębiowska. Poznajcie te same słowa w dwóch wersjach! [GALERIA]

Zobacz też: Podsumowanie ESKA INFO

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy