Groźni przestępcy z woj. śląskiego. Porywali ludzi, mordowali – wciąż są na wolności! [ZDJĘCIA]

Eska śląsk 10 Najgroźniejsi przestępcy z woj. śląskiego
Najgroźniejsi przestępcy z woj. śląskiego / www.policja.pl
Ilustracja do artykułu: Groźni przestępcy z woj. śląskiego. Porywali ludzi, mordowali – wciąż są na wolności! [ZDJĘCIA]

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach prosi o pomoc w ujęciu niebezpiecznych przestępców ze Śląska. Są poszukiwani za morderstwa, kierowanie grupą przestępczą, handel ludźmi, znęcanie oraz oszustwa i wciąż są na wolności.

Tylko w samym województwie śląskim poszukiwanych jest ponad 2 tys. osób. Niektórzy z nich popełnili bardzo poważne przestępstwa - są wśród nich mordercy, handlarze ludźmi i członkowie grup przestępczych.

Policja prosi o pomoc w ich odnalezieniu i postawieniu przed wymiarem sprawiedliwości. Zajrzyjcie do galerii i sprawdźcie, jak wygląda dwunastka najbardziej poszukiwanych przestępców w Śląskiem.

Wszystkie osoby, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych proszone są o kontakt z najbliższym komisariatem policji, telefoniczny pod numerem tel. 997 lub 112 lub mailowo poszukiwani@policja.gov.pl.

Zobacz też: W tych miejscach nie będzie prądu. Gdzie i jak długo? [LISTA]​

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy