Stadion Śląski czaruje kolorami! [ZDJĘCIE DNIA]

Zdjęcie z artykułu: Stadion Śląski czaruje kolorami! [ZDJĘCIE DNIA] Stadion Śląski z nowym dachem by KOSMODRON; KOSMODRON
Ilustracja do artykułu Stadion Śląski czaruje kolorami! [ZDJĘCIE DNIA]

Wieloletnia przebudowa Stadionu Śląskiego nareszcie dobiegła końca. Największa w tej części Polski arena sportowa prezentuje się jak z baśni! Zobaczcie niezwykłe zdjęcie wykonane przez KOSMODRON!

Autorem tej niezwykle malowniczej fotografii jest KOSMODRON. Od niedawna, kultowy dla śląskich kibiców, stadion mieni się rozmaitymi barwami, przyciągając uwagę mieszkańców odpoczywających w Parku Śląskim. 

Najważniejszą informacją jest jednak ta, że obiekt właśnie otrzymał pozwolenie na użytkowanie i od teraz już zupełnie na poważnie ruszą plany wielkich imprez sportowych, jak i kulturalnych. Nie możemy doczekać się pierwszej z nich, na pewno poinformujemy Was na łamach portalu, co nią będzie!

Czekamy na Wasze zdjęcia!

Wy także możecie podzielić się swoimi zdjęciami, do czego Was gorąco zachęcamy! Możecie je do nas podsyłać m.in. poprzez czat na Facebooku. Dla najaktywniejszych czytelników pod koniec każdego miesiąca mamy przygotowane nagrody, m.in. bilety do kina czy na wypad ze znajomymi na kręgle.

KATOWICE NOCĄ są jak... Las Vegas! Zobaczcie!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real Madryt - FC Barcelona 16.08 to drugi mecz o Superpuchar Hiszpanii. Pierwsze starcie wygrali Królewscy. Kto okaże się lepszy tym razem? Odpowiedź poznamy w trakcie transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz ONLINE i w TV?

16 sierpnia 2017, 23:36
Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing ma już 30 lat. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze ciekawostki dotyczące muzyki z filmu! 

16 sierpnia 2017, 15:43
Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce może liczyć na swoich fanów. Sprawdź, co szykują oni na koncert swojej idolki w Krakowie.

16 sierpnia 2017, 15:43
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy nowej edycji rozpoczęli promocję India Express i zaprezentowali się w tradycyjnych indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16 sierpnia 2017, 15:26

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy