Miasto z naszego województwa stanie się „gwiazdą” nowego serialu TVN!

Zdjęcie z artykułu: Miasto z naszego województwa stanie się „gwiazdą” nowego serialu TVN! TVN nakręci serial w Rybniku; www.wikimedia.org
Ilustracja do artykułu Miasto z naszego województwa stanie się „gwiazdą” nowego serialu TVN!

Rybnik będzie „gwiazdą” nowego serialu TVN! Zdjęcia mają ruszyć już w połowie kwietnia, a serial ma się pojawić na antenie jesienią. Miasto za lokowanie plenerów zapłaci stacji prawie 370 tysięcy złotych.

Jak doszło do tego, że miasto z naszego województwa pojawi się w jesiennej ramówce popularnej stacji? Wszystko za sprawą przetargu, który dotyczył promocji miasta właśnie za pomocą jego lokowania w serialu fabularnym, na antenie ogólnodostępnej telewizji. 

Według ustaleń portalu Wirtualnemedia.pl, władze miasta podpisały już umowę dotyczącą lokowania miasta w nowym serialu. Według pierwszych, nieoficjalnych jeszcze informacji będzie to serial medyczny, a w każdym odcinku będzie pokazywany inny przypadek.

Za taki sposób promocji miasta, władze Rybnika zapłaciły 369 tysięcy złotych brutto. Co mieści się w tej kwocie? Według briefu przetargowego, promocja miasta ma się odbyć w serialu, który będzie się składał z minimum 12 odcinków i będzie emitowany w dni powszednie, najwcześniej o godzinie 20:00. Na zdjęciach mają być przedstawione charakterystyczne miejsca miasta oraz jego architektura. Co ciekawe, jak donoszą Wirtualne Media, w myśl przetargu minimum 6 razy ma paść słowo „Rybnik” w dialogach bohaterów, w pozytywnym lub neutralnym kontekście. Premiera serialu już jesienią tego roku.

Zobacz też: Dokąd polecimy z lotniska w Pyrzowicach w 2017 roku? Nowe połączenia! [GALERIA]​
 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!

3 godz. 50 min.
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!

4 godz. 36 min.
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?

5 godz. 23 min.
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.

7 godz. 20 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy