Miasto z naszego województwa stanie się „gwiazdą” nowego serialu TVN!

Zdjęcie z artykułu: Miasto z naszego województwa stanie się „gwiazdą” nowego serialu TVN! TVN nakręci serial w Rybniku; www.wikimedia.org
Ilustracja do artykułu Miasto z naszego województwa stanie się „gwiazdą” nowego serialu TVN!

Rybnik będzie „gwiazdą” nowego serialu TVN! Zdjęcia mają ruszyć już w połowie kwietnia, a serial ma się pojawić na antenie jesienią. Miasto za lokowanie plenerów zapłaci stacji prawie 370 tysięcy złotych.

Jak doszło do tego, że miasto z naszego województwa pojawi się w jesiennej ramówce popularnej stacji? Wszystko za sprawą przetargu, który dotyczył promocji miasta właśnie za pomocą jego lokowania w serialu fabularnym, na antenie ogólnodostępnej telewizji. 

Według ustaleń portalu Wirtualnemedia.pl, władze miasta podpisały już umowę dotyczącą lokowania miasta w nowym serialu. Według pierwszych, nieoficjalnych jeszcze informacji będzie to serial medyczny, a w każdym odcinku będzie pokazywany inny przypadek.

Za taki sposób promocji miasta, władze Rybnika zapłaciły 369 tysięcy złotych brutto. Co mieści się w tej kwocie? Według briefu przetargowego, promocja miasta ma się odbyć w serialu, który będzie się składał z minimum 12 odcinków i będzie emitowany w dni powszednie, najwcześniej o godzinie 20:00. Na zdjęciach mają być przedstawione charakterystyczne miejsca miasta oraz jego architektura. Co ciekawe, jak donoszą Wirtualne Media, w myśl przetargu minimum 6 razy ma paść słowo „Rybnik” w dialogach bohaterów, w pozytywnym lub neutralnym kontekście. Premiera serialu już jesienią tego roku.

Zobacz też: Dokąd polecimy z lotniska w Pyrzowicach w 2017 roku? Nowe połączenia! [GALERIA]​
 

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50

Odlotowy prezent na Dzień Dziecka! Grawitacja? tu jej nie ma...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy