Noc Muzeów 2017, turniej Disc Golfa i święto siatkówki. Weekend 19-21 maja na Śląsku - będzie się działo! [WYDARZENIA]

Muzeum Śląskie 10 Noc Muzeów 2017, turniej Disc Golfa i święto siatkówki. Weekend 20-21 maja na Śląsku - będzie się działo! [WYDARZENIA]
Noc Muzeów 2017 - 20/21 maja / MacQtosh/cc/wikipedia.org
Ilustracja do artykułu: Noc Muzeów 2017, turniej Disc Golfa i święto siatkówki. Weekend 19-21 maja na Śląsku - będzie się działo! [WYDARZENIA]

Nadchodzący weekend na Śląsku będzie wyjątkowy i to nie tylko ze względu na czekającą nas Noc Muzeów 2017. Koncerty, turnieje sportowe, rycerskie pojedynki - jesteście ciekawi, jakie wydarzenia będą miały miejsce na Śląsku? Zapraszamy do galerii!

To będzie zdecydowanie bardzo kulturalny weekend. Obowiązkowo każdy Ślązak powinien skorzystać z wyjątkowej okazji i udać się do muzeum. Pamiętajmy, że z okazji Nocy Muzeów 2017 20 maja wstęp do wielu placówek jest bezpłatny. Jednak święto muzeów to nie jedyne wydarzenie, które czeka nas w ten weekend.

Przygotowaliśmy dla was listę najciekawszych wydarzeń ze Śląska, które organizowane są w najbliższy weekend. Sprawdźcie, gdzie powinniście być w ciągu następnych dni!

Czytaj także: TOP 12 wyjątkowych prezentów, które możesz przywieźć tylko ze Śląska! [GALERIA]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50

Odlotowy prezent na Dzień Dziecka! Grawitacja? tu jej nie ma...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy