Noc Muzeów 2017, turniej Disc Golfa i święto siatkówki. Weekend 19-21 maja na Śląsku - będzie się działo! [WYDARZENIA]

Muzeum Śląskie 10 Noc Muzeów 2017, turniej Disc Golfa i święto siatkówki. Weekend 20-21 maja na Śląsku - będzie się działo! [WYDARZENIA]
Noc Muzeów 2017 - 20/21 maja / MacQtosh/cc/wikipedia.org
Ilustracja do artykułu: Noc Muzeów 2017, turniej Disc Golfa i święto siatkówki. Weekend 19-21 maja na Śląsku - będzie się działo! [WYDARZENIA]

Nadchodzący weekend na Śląsku będzie wyjątkowy i to nie tylko ze względu na czekającą nas Noc Muzeów 2017. Koncerty, turnieje sportowe, rycerskie pojedynki - jesteście ciekawi, jakie wydarzenia będą miały miejsce na Śląsku? Zapraszamy do galerii!

To będzie zdecydowanie bardzo kulturalny weekend. Obowiązkowo każdy Ślązak powinien skorzystać z wyjątkowej okazji i udać się do muzeum. Pamiętajmy, że z okazji Nocy Muzeów 2017 20 maja wstęp do wielu placówek jest bezpłatny. Jednak święto muzeów to nie jedyne wydarzenie, które czeka nas w ten weekend.

Przygotowaliśmy dla was listę najciekawszych wydarzeń ze Śląska, które organizowane są w najbliższy weekend. Sprawdźcie, gdzie powinniście być w ciągu następnych dni!

Czytaj także: TOP 12 wyjątkowych prezentów, które możesz przywieźć tylko ze Śląska! [GALERIA]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!

3 godz. 55 min.
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!

4 godz. 41 min.
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?

5 godz. 28 min.
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.

7 godz. 25 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy