Śląskie Wesołe Miasteczko: Diamond River rusza w sobotę [ZDJĘCIA]

Eska Śląsk 5 Nowa karuzela: Diamond River [ZDJĘCIA]
Diamond River / Śląskie Wesołe Miasteczko
Ilustracja do artykułu: Śląskie Wesołe Miasteczko: Diamond River rusza w sobotę [ZDJĘCIA]

W sobotę rusza nowa karuzela w Śląskim Wesołym Miasteczku. Diamond River zabierze Was w przejażdżkę rwącą rzeką w otoczeniu kopalni diamentów.

Diamond River to najnowsza atrakcja w Śląskim Wesołym Miasteczku, pierwsi goście będą mogli z niej skorzystać w sobotę. Naprawdę warto. 

Na Diamond River składają się dwie wieże o wysokości 9 metrów i 12,5 metra. Z nich zjeżdżamy 12-osobowymi łódkami do wody. Jest adrenalina - mówi Wojciech Majeran, rzecznik Śląskiego Wesołego miasteczka. - Są rozbryzgi, woda chlapie, a czym większe obciążenie łódki, tym mocniej - dodaje. 

Karuzela jest przeznaczona zarówno dla dorosłych jaki dla dzieci, z zastrzeżeniem, że muszą mierzyć powyżej 100 cm i być pod opieką osoby pełnoletniej. Cała przejażdżka trwa 10 minut. 

- Zaczynamy od pływania po jeziorze, następnie kanałem wjeżdżamy na pierwszą wieżę, jest zjazd, znowu płyniemy kanałem stylizowanym na kopalnie diamentów, wyjeżdżamy na drugą wieżę i znowu zjeżdżamy do wody - tłumaczy Majeran. 

Przed wejściem do łódek jest możliwość kupienia peleryn, które ochronią przed wodą, ale jak zaznacza rzecznik parku rozrywki, najbardziej na chlapanie narażone są tylko osoby siedzące po bokach. 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real Madryt - FC Barcelona 16.08 to drugi mecz o Superpuchar Hiszpanii. Pierwsze starcie wygrali Królewscy. Kto okaże się lepszy tym razem? Odpowiedź poznamy w trakcie transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz ONLINE i w TV?

16 sierpnia 2017, 23:36
Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing ma już 30 lat. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze ciekawostki dotyczące muzyki z filmu! 

16 sierpnia 2017, 15:43
Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce może liczyć na swoich fanów. Sprawdź, co szykują oni na koncert swojej idolki w Krakowie.

16 sierpnia 2017, 15:43
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy nowej edycji rozpoczęli promocję India Express i zaprezentowali się w tradycyjnych indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16 sierpnia 2017, 15:26

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy