Śląskie Wesołe Miasteczko z lotu ptaka robi wrażenie! [GALERIA, ATRAKCJE, BILETY]

Eska śląsk 6 Śląskie Wesołe Miasteczko z lotu ptaka robi wrażenie!
Wesołe Miasteczko / Grzegorz Kośmider/ Kosmodron
Ilustracja do artykułu: Śląskie Wesołe Miasteczko z lotu ptaka robi wrażenie! [GALERIA, ATRAKCJE, BILETY]

Sezon na atrakcje na świeżym powietrzu uważamy za otwarty! Jedną z propozycji jest wypad do Śląskiego Wesołego Miasteczka, które chcemy Wam pokazać z nieco innej perspektywy! 

Sezon w Śląskim Wesołym Miasteczku rozpoczął się 29 kwietnia. W związku z tym oprócz tego, że przedstawiamy Wam atrakcje z lotu ptaka, to przygotowaliśmy dla Was małą ściągę. Możecie sprawdzić m.in. jakie atrakcje są na terenie miasteczka i w jakiej cenie kupicie bilety. 

Nowości w Śląskim Wesołym Miasteczku

W tym roku hitem sezonu z pewnością będzie Lech Coaster. Ma 40 metrów wysokości, tor liczy 908 metrów, z czterema tzw. inwersjami na trasie. Śląskie Wesołe Miasteczko deklaruje, że wagonik Lech Coaster będzie osiągać prędkość do 95 km/h. Przejazd po torze ma zajmować 104 sekundy. W jednym wagoniku zmieści się 20 osób.

 Od 29 kwietnia zobaczymy m.in. totalnie odmienioną karuzelę „Duża Gwiazda” (mieści ona 216 pasażerów w 36 gondolach). W nowej odsłonie zobaczymy także inną atrakcję - „Enterprise”.

Śląskie Wesołe Miasteczko – cennik

Dzieci, które nie ukończyły 3. roku życia do Wesołego Miasteczka wejdą za darmo. Za bilet dla dziecka do 6. roku życia zapłacicie 35 złotych, do 12. roku życia – 45 złotych. Uczniowie, studenci i seniorzy płacą za wejście 49 złotych, a bilet bez żadnych ulg kosztuje 59 złotych. Osoba niepełnosprawna wraz z opiekunek zapłaci również 59 zł. Bilet rodzinny – 2 rodziców i dziecko do 12. roku życia kosztuje 149 złotych. 

Bilety można kupić także online, wtedy są one tańsze o 10 (wszystkie poza biletem rodzinnym), a nawet 20 złotych (bilet rodzinny).

Bilet sezonowy do Śląskiego Wesołego Miasteczka

Możecie także skorzystać z oferty specjalnej, które przygotowało Śląskie Wesołe Miasteczko. Kupując bilet sezonowy możecie korzystać z atrakcji, które ma w ofercie ten park rozrywki płacąc tylko raz. Za bilet normalny zapłacicie 109 złotych, a za bilet dla dzieci do 12. roku życia i dla seniorów - 99 złotych. Wejściówki można kupić od 29.04.2017 w kasach Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko.

Zobacz też: Katowice za darmo: 10 miejsc i rozrywek, w których za miło spędzony czas nie zapłacicie ani złotówki [GALERIA]

Zobacz też: Wspiął się na wysokość 180 METRÓW! BNT pobił własny rekord [WIDEO]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50

Odlotowy prezent na Dzień Dziecka! Grawitacja? tu jej nie ma...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy