To WIDEO budzi ogromne zainteresowanie! Widać na nim pierwszy przejazd na Lech Coasterze!

Zdjęcie z artykułu: To WIDEO budzi ogromne zainteresowanie! Widać na nim pierwszy przejazd na Lech Coasterze! Lech Coaster; Grzegorz Kośmider/ Kosmodron
Ilustracja do artykułu To WIDEO budzi ogromne zainteresowanie! Widać na nim pierwszy przejazd na Lech Coasterze!

Przejażdżka na chorzowskim rollercoasterze coraz bliżej! W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać próbny przejazd na Lech Coasterze. Na sam widok uginają się kolana!

Wideo do sieci wrzuciła firma zajmująca się tworzeniem rollecoasterów na całym świecie. Są także odpowiedzialni za budowę chorzowskiej atrakcji. Nagranie wzbudziło ogromne zainteresowanie ludzi z różnych części świata!

Zobaczcie sami jak to wygląda!

Inne nagranie pojawiło się również na stronie Śląskiego Wesołego Miasteczka

Śmiałkowie, którzy zdecydują się na przejażdżkę, znajdą się w wagoniku pędzącym nawet 95 km/h. Ekstremalny przejazd potrwa 104 sekundy.

Wyróżniająca jest także tematyka atrakcji. Przeniesie bowiem gości w historyczne czasy pierwszego władcy Polski – legendarnego Lecha.

Dzięki temu każdy odwiedzający, w dość niecodziennych warunkach pozna legendę pierwszego piastowskiego grodu i poczuje historyczny klimat.

„Lech” będzie miał 40 metrów wysokości i prawie kilometr długości, z 4 inwersjami na trasie. Jeden wagon pomieści 20 pasażerów. Wesołe miasteczko sezon rozpocznie 29 kwietnia, z kolei pierwsi śmiałkowie, według planów wsiądą do wagonika „Lecha” 1 lipca tego roku.

Zobacz też: Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko 2017: Wspólny bilet z Elką i ZOO [NOWOŚCI, CENY, OTWARCIE]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50

Odlotowy prezent na Dzień Dziecka! Grawitacja? tu jej nie ma...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy