Wspiął się na wysokość 180 METRÓW! BNT pobił własny rekord [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Wspiął się na wysokość 180 METRÓW! BNT pobił własny rekord [WIDEO] Wspiął się na wysokość 180 METRÓW! BNT pobił swój własny rekord; www.facebook.com/BNTwideo
Ilustracja do artykułu Wspiął się na wysokość 180 METRÓW! BNT pobił własny rekord [WIDEO]

Za każdym razem, gdy oglądamy kolejny filmik Marcina Banota, wydaje nam się, że wyżej wspiąć się już nie można... Z ostatniego nagrania dowiedzieliśmy się, w jakim ogromnym błędzie jesteśmy. Marcin wspiął się na dźwig o wysokości 180 metrów!

Marcin Banot, znany również jako BNT zyskał szerszą popularność po tym jak materiał, na którym wspina się na Diabelski Młyn w Śląskim Wesołym Miasteczku obiegł niemal wszystkie media w kraju i regionie. Internauci wyraźnie podzielili się na tych, którzy popierają i kibicują Marcinowi w realizacji swojej pasji i tych, którzy jej nie rozumieją, nie popierają, a nawet obrażają. 

BNT z każdym kolejnym nagraniem zaskakuje coraz bardziej. Jego najnowszy filmik wrzucony do sieci, dokumentuje pokonanie kolejnej granicy. Tym razem Marcin wspiął się na dźwig w Jaworznie, który... ma około 180 metrów wysokości. To jego rekord jeżeli chodzi o wysokość obiektów, na które się wspiął. Do tej pory najwyższym obiektem, który „zdobył” był komin KWK Makoszowy w Zabrzu. 

Niezmiennie, od pierwszego materiału, który opublikowaliśmy na ten temat, od samego patrzenia, adrenalina dźwiga nam się w zastraszającym tempie! W przypadku najnowszego nagrania nasze serca zdecydowanie biją zbyt szybko niż powinny, a nogi same się uginają...

Zobaczcie to nagranie! 

Zobacz też: Samochody Google Street View wyjadą na drogi w woj. śląskim! Gdzie się pojawią?

Zobacz też: Na Śląsku powstanie oceanarium! W którym mieście? Pod uwagę brane są aż trzy!

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50

Odlotowy prezent na Dzień Dziecka! Grawitacja? tu jej nie ma...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy