Wspiął się na wysokość 180 METRÓW! BNT pobił własny rekord [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Wspiął się na wysokość 180 METRÓW! BNT pobił własny rekord [WIDEO] Wspiął się na wysokość 180 METRÓW! BNT pobił swój własny rekord; www.facebook.com/BNTwideo
Ilustracja do artykułu Wspiął się na wysokość 180 METRÓW! BNT pobił własny rekord [WIDEO]

Za każdym razem, gdy oglądamy kolejny filmik Marcina Banota, wydaje nam się, że wyżej wspiąć się już nie można... Z ostatniego nagrania dowiedzieliśmy się, w jakim ogromnym błędzie jesteśmy. Marcin wspiął się na dźwig o wysokości 180 metrów!

Marcin Banot, znany również jako BNT zyskał szerszą popularność po tym jak materiał, na którym wspina się na Diabelski Młyn w Śląskim Wesołym Miasteczku obiegł niemal wszystkie media w kraju i regionie. Internauci wyraźnie podzielili się na tych, którzy popierają i kibicują Marcinowi w realizacji swojej pasji i tych, którzy jej nie rozumieją, nie popierają, a nawet obrażają. 

BNT z każdym kolejnym nagraniem zaskakuje coraz bardziej. Jego najnowszy filmik wrzucony do sieci, dokumentuje pokonanie kolejnej granicy. Tym razem Marcin wspiął się na dźwig w Jaworznie, który... ma około 180 metrów wysokości. To jego rekord jeżeli chodzi o wysokość obiektów, na które się wspiął. Do tej pory najwyższym obiektem, który „zdobył” był komin KWK Makoszowy w Zabrzu. 

Niezmiennie, od pierwszego materiału, który opublikowaliśmy na ten temat, od samego patrzenia, adrenalina dźwiga nam się w zastraszającym tempie! W przypadku najnowszego nagrania nasze serca zdecydowanie biją zbyt szybko niż powinny, a nogi same się uginają...

Zobaczcie to nagranie! 

Zobacz też: Samochody Google Street View wyjadą na drogi w woj. śląskim! Gdzie się pojawią?

Zobacz też: Na Śląsku powstanie oceanarium! W którym mieście? Pod uwagę brane są aż trzy!

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!

3 godz. 50 min.
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!

4 godz. 36 min.
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?

5 godz. 23 min.
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.

7 godz. 20 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy