Dobre wieści o Górniku Zabrze!

Zdjęcie z artykułu: Dobre wieści o Górniku Zabrze! Górnik Zabrze; www.wikimedia.org
Ilustracja do artykułu Dobre wieści o Górniku Zabrze!

W Zabrzu rosną apetyty na kolejne sukcesy Górnika Zabrze. Czy drużyna zdoła wywalczyć w tym roku powrót do najwyższej klasy rozgrywek?

Podczas niedawnych derbów z GKS Tychy, "Trójkolorowi", dzięki bramce uzyskanej przez Wolsztyńskiego w 42. minucie, awansowali z 8. na 6. miejsce w tabeli I ligi. To wydarzenie dało zabrzanom nadzieję na wielki powrót Górnika do ekstraklasy.

Kolejną dobrą wiadomością, którą poznaliśmy w Dzień Kobiet, jest przedłużony o rok kontrakt z Rafałem Kurzawą. Piłkarz rozegrał w tym sezonie 19 meczów w I lidze, zaliczając przy tym cztery asysty. Wystąpił także w dwóch spotkaniach Pucharu Polski, w których strzelił jedną bramkę.

Marlena Maź, Anna Szopa i Aleksandra Fulara

Tekst powstał w ramach warsztatów dziennikarskich w I LO w Zabrzu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Arek Kłusowski i Filip Moniuszko odpadli z Idola? Internauci dopytują o dwóch uczestników, którzy zapadli w pamięć widzom po castingowych odcinkach muzycznego show!

27 marca 2017, 16:16
Co to jest fake news?

Co to jest fake news?

Fake newsy to niebezpieczne, szybko rozwijające się zjawisko w internecie. Na ESKA.pl., wyjaśniamy co to właściwie jest i jak należy na nie reagować.

27 marca 2017, 16:00
Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Organizatorzy Open'era ogłosili powrót legendy polskiego hip hopu specjalnie na festiwal i zapowiedzieli polski tydzień ogłoszeń.

27 marca 2017, 15:46
Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś nie zwalnia tempa i przed Eurowizją 2017 koncertuje po całej Europie. Tym razem Polka zachwyciła mieszkańców Rygi.

27 marca 2017, 15:24
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy