Jak wygląda modernizowany Stadion Śląski z lotu ptaka? [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Jak wygląda modernizowany Stadion Śląski z lotu ptaka? [WIDEO] Stadion Slaski; screenshot/ www.youtube.com/Stadion Śląski w Chorzowie
Ilustracja do artykułu Jak wygląda modernizowany Stadion Śląski z lotu ptaka? [WIDEO]

Otwarcie Stadionu Śląskiego coraz bliżej! Ostatnio pokazywaliśmy Wam zdjęcia z montażu krzesełek, a dzisiaj mamy dla Was spojrzenie na obiekt z lotu ptaka!

Z końcem lutego rozpoczął się montaż krzesełek, który według początkowych planów ma się zakończyć w czerwcu. ​Na koniec kwietnia planuje się zakończenie montażu oświetlenia i nagłośnienia. Odbiór infrastruktury lekkoatletycznej przewidywany jest w czerwcu.

Według planu, prace mają zakończyć się właśnie w czerwcu 2017 roku, a oficjalne otwarcie odbędzie się we wrześniu. Główny zakres robót obejmuje zadaszenie trybun. Zbudowano także nowe trybuny. Obiekt docelowo pomieści nawet 54 tysiące widzów. 

Na zmodernizowanym obiekcie będą  mogły odbywać się nie tylko mecze piłkarskie, ale również zawody w innych dyscyplinach, przede wszystkim w lekkoatletyce. Będzie to drugi pod względem pojemności stadion sportowy i największa w Polsce arena koncertowa.

Remont rozpoczął się pod koniec października 2009 roku i trwa do dziś  – to jedna z najdłużej trwających tego typu inwestycji w kraju. 

Zobaczcie jak wygląda Stadion Śląski z lotu ptaka!

Zobacz też: TOP 10 najpopularniejszych filmów na YouTube [RANKING] +18​

Zobacz też: Dlaczego Metallica nie zagra na otwarciu Stadionu Śląskiego?

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Najnowsze newsy eska.pl

Ewa Farna - Bumerang: nowy singiel wokalistki

Ewa Farna - Bumerang: nowy singiel wokalistki

Ewa Farna powraca z nową piosenką! Znamy już szczegóły dotyczące najnowszego singla wokalistki.

22 maja 2017, 17:32
To ona miała być gwiazdą Eurowizji 2017. Lepiej niż Justin Timberlake?

To ona miała być gwiazdą Eurowizji 2017. Lepiej niż Justin Timberlake?

Gwiazda światowego formatu miała być gościem specjalnym Eurowizji 2017. O kim mowa?

22 maja 2017, 17:14
Zbigniew Wodecki opowiada dowcip o sobie, jak idzie do nieba

Zbigniew Wodecki opowiada dowcip o sobie, jak idzie do nieba

Zbigniew Wodecki słynął z dużego dystansu do siebie, co potwierdzał w każdym publicznym wystąpieniu. Sprawdźcie, jak muzyk opowiada dowcip o sobie, jak idzie do nieba.

22 maja 2017, 17:09
Zbigniew Wodecki - rodzina zmarłego artysty

Zbigniew Wodecki - rodzina zmarłego artysty

Rodzina Zbigniewa Wodeckiego czuwała przy nim do ostatnich chwil jego życia. Kim jest żona Zbigniewa Wodeckiego? Co wiemy o dzieciach zmarłego artysty?

22 maja 2017, 17:03

Odlotowy prezent na Dzień Dziecka! Grawitacja? Tu jej nie ma...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy