Jak wygląda modernizowany Stadion Śląski z lotu ptaka? [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Jak wygląda modernizowany Stadion Śląski z lotu ptaka? [WIDEO] Stadion Slaski; screenshot/ www.youtube.com/Stadion Śląski w Chorzowie
Ilustracja do artykułu Jak wygląda modernizowany Stadion Śląski z lotu ptaka? [WIDEO]

Otwarcie Stadionu Śląskiego coraz bliżej! Ostatnio pokazywaliśmy Wam zdjęcia z montażu krzesełek, a dzisiaj mamy dla Was spojrzenie na obiekt z lotu ptaka!

Z końcem lutego rozpoczął się montaż krzesełek, który według początkowych planów ma się zakończyć w czerwcu. ​Na koniec kwietnia planuje się zakończenie montażu oświetlenia i nagłośnienia. Odbiór infrastruktury lekkoatletycznej przewidywany jest w czerwcu.

Według planu, prace mają zakończyć się właśnie w czerwcu 2017 roku, a oficjalne otwarcie odbędzie się we wrześniu. Główny zakres robót obejmuje zadaszenie trybun. Zbudowano także nowe trybuny. Obiekt docelowo pomieści nawet 54 tysiące widzów. 

Na zmodernizowanym obiekcie będą  mogły odbywać się nie tylko mecze piłkarskie, ale również zawody w innych dyscyplinach, przede wszystkim w lekkoatletyce. Będzie to drugi pod względem pojemności stadion sportowy i największa w Polsce arena koncertowa.

Remont rozpoczął się pod koniec października 2009 roku i trwa do dziś  – to jedna z najdłużej trwających tego typu inwestycji w kraju. 

Zobaczcie jak wygląda Stadion Śląski z lotu ptaka!

Zobacz też: TOP 10 najpopularniejszych filmów na YouTube [RANKING] +18​

Zobacz też: Dlaczego Metallica nie zagra na otwarciu Stadionu Śląskiego?

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Najnowsze newsy eska.pl

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Real Madryt - FC Barcelona na żywo w internecie i ogólnodostępnej telewizji? Gdzie i o której oglądać Gran Derbi 2017? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 19:26
Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Jakie są prognozy pogody na majówkę 2017? Będzie ciepło czy zimno i deszczowo? O tym, jaka będzie pogoda 1, 2 i 3 maja piszemy na ESKA.pl!

23 kwietnia 2017, 13:34
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman i Królowa łez - to dwa hity, które walczą w tych samych kategoriach! Który przebój okaże się lepszy i otrzyma nagrodę na ESKA Music Awards 2017? Informacje o tych utworach podrzucamy na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:39
Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon już w niedzielę 23 kwietnia 2017. Tego dnia w centrum miasta będą duże utrudnienia w ruchu. Które ulice będą zamknięte? Jak przebiega trasa OWM 2017? Przekonajcie się na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:35
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy