Piast Gliwice mówi STOP. Klub zainicjował akcję społeczną: „Nie patrz jak gram” [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Piast Gliwice mówi STOP. Klub zainicjował akcję społeczną: „Nie patrz jak gram” [WIDEO] Akcja społeczna Piasta Gliwice; screenshot www.youtube.com/PiastGliwiceTV
Ilustracja do artykułu Piast Gliwice mówi STOP. Klub zainicjował akcję społeczną: „Nie patrz jak gram” [WIDEO]

Tzw. klub szalonych rodziców charakteryzuje się specyficznym postrzeganiem swoich dzieci – w kilkunastoletnim Adasiu widzą Roberta Lewandowskiego, a na osiedlowej murawie czują się niemalże jak na Stadionie Narodowym.

Mecze najmłodszych graczy nierzadko budzą równie duże albo nawet i większe emocje jak rozgrywki Ligii Mistrzów. Wszystko za sprawą (de)motywujących rodziców, którzy w swoich pociechach upatrują gwiazd światowego futbolu.

Rozemocjonowany tłum ojców przekrzykuje się słowami: „Jak Ty grasz młody!”, „Tłumaczyłem Ci jak masz tę piłę podawać!”. Takie zachowania bardzo często źle wpływają na dzieci. Młodzi gracze czują ogromną presję, a to sprawia, że treningi nie sprawiają im najmniejszej przyjemności, zniechęcają się do nich. 

Piast Gliwice oraz Akademia Piłkarska „Team” mówią stop takiemu zachowaniu. Walcząc o komfort psychiczny swoich podopiecznych stworzyli spot pt. „Nie patrz jak gram”.


Zobacz też: Jak brzmi hit Miley Cyrus po śląsku? Posłuchajcie sami! [WIDEO]​

Zobacz też: Podsumowanie tygodnia ESKA INFO

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy