Piast Gliwice mówi STOP. Klub zainicjował akcję społeczną: „Nie patrz jak gram” [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Piast Gliwice mówi STOP. Klub zainicjował akcję społeczną: „Nie patrz jak gram” [WIDEO] Akcja społeczna Piasta Gliwice; screenshot www.youtube.com/PiastGliwiceTV
Ilustracja do artykułu Piast Gliwice mówi STOP. Klub zainicjował akcję społeczną: „Nie patrz jak gram” [WIDEO]

Tzw. klub szalonych rodziców charakteryzuje się specyficznym postrzeganiem swoich dzieci – w kilkunastoletnim Adasiu widzą Roberta Lewandowskiego, a na osiedlowej murawie czują się niemalże jak na Stadionie Narodowym.

Mecze najmłodszych graczy nierzadko budzą równie duże albo nawet i większe emocje jak rozgrywki Ligii Mistrzów. Wszystko za sprawą (de)motywujących rodziców, którzy w swoich pociechach upatrują gwiazd światowego futbolu.

Rozemocjonowany tłum ojców przekrzykuje się słowami: „Jak Ty grasz młody!”, „Tłumaczyłem Ci jak masz tę piłę podawać!”. Takie zachowania bardzo często źle wpływają na dzieci. Młodzi gracze czują ogromną presję, a to sprawia, że treningi nie sprawiają im najmniejszej przyjemności, zniechęcają się do nich. 

Piast Gliwice oraz Akademia Piłkarska „Team” mówią stop takiemu zachowaniu. Walcząc o komfort psychiczny swoich podopiecznych stworzyli spot pt. „Nie patrz jak gram”.


Zobacz też: Jak brzmi hit Miley Cyrus po śląsku? Posłuchajcie sami! [WIDEO]​

Zobacz też: Podsumowanie tygodnia ESKA INFO

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Arek Kłusowski i Filip Moniuszko odpadli z Idola? Internauci dopytują o dwóch uczestników, którzy zapadli w pamięć widzom po castingowych odcinkach muzycznego show!

27 marca 2017, 16:16
Co to jest fake news?

Co to jest fake news?

Fake newsy to niebezpieczne, szybko rozwijające się zjawisko w internecie. Na ESKA.pl., wyjaśniamy co to właściwie jest i jak należy na nie reagować.

27 marca 2017, 16:00
Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Organizatorzy Open'era ogłosili powrót legendy polskiego hip hopu specjalnie na festiwal i zapowiedzieli polski tydzień ogłoszeń.

27 marca 2017, 15:46
Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś nie zwalnia tempa i przed Eurowizją 2017 koncertuje po całej Europie. Tym razem Polka zachwyciła mieszkańców Rygi.

27 marca 2017, 15:24
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy