Piast Gliwice mówi STOP. Klub zainicjował akcję społeczną: „Nie patrz jak gram” [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Piast Gliwice mówi STOP. Klub zainicjował akcję społeczną: „Nie patrz jak gram” [WIDEO] Akcja społeczna Piasta Gliwice; screenshot www.youtube.com/PiastGliwiceTV
Ilustracja do artykułu Piast Gliwice mówi STOP. Klub zainicjował akcję społeczną: „Nie patrz jak gram” [WIDEO]

Tzw. klub szalonych rodziców charakteryzuje się specyficznym postrzeganiem swoich dzieci – w kilkunastoletnim Adasiu widzą Roberta Lewandowskiego, a na osiedlowej murawie czują się niemalże jak na Stadionie Narodowym.

Mecze najmłodszych graczy nierzadko budzą równie duże albo nawet i większe emocje jak rozgrywki Ligii Mistrzów. Wszystko za sprawą (de)motywujących rodziców, którzy w swoich pociechach upatrują gwiazd światowego futbolu.

Rozemocjonowany tłum ojców przekrzykuje się słowami: „Jak Ty grasz młody!”, „Tłumaczyłem Ci jak masz tę piłę podawać!”. Takie zachowania bardzo często źle wpływają na dzieci. Młodzi gracze czują ogromną presję, a to sprawia, że treningi nie sprawiają im najmniejszej przyjemności, zniechęcają się do nich. 

Piast Gliwice oraz Akademia Piłkarska „Team” mówią stop takiemu zachowaniu. Walcząc o komfort psychiczny swoich podopiecznych stworzyli spot pt. „Nie patrz jak gram”.


Zobacz też: Jak brzmi hit Miley Cyrus po śląsku? Posłuchajcie sami! [WIDEO]​

Zobacz też: Podsumowanie tygodnia ESKA INFO

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Real Madryt - FC Barcelona na żywo w internecie i ogólnodostępnej telewizji? Gdzie i o której oglądać Gran Derbi 2017? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 19:26
Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Jakie są prognozy pogody na majówkę 2017? Będzie ciepło czy zimno i deszczowo? O tym, jaka będzie pogoda 1, 2 i 3 maja piszemy na ESKA.pl!

23 kwietnia 2017, 13:34
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman i Królowa łez - to dwa hity, które walczą w tych samych kategoriach! Który przebój okaże się lepszy i otrzyma nagrodę na ESKA Music Awards 2017? Informacje o tych utworach podrzucamy na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:39
Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon już w niedzielę 23 kwietnia 2017. Tego dnia w centrum miasta będą duże utrudnienia w ruchu. Które ulice będą zamknięte? Jak przebiega trasa OWM 2017? Przekonajcie się na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:35
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy