Przygotuj się na czerwcowe wyzwanie biegowe! Najciekawsze biegi w Śląskiem w czerwcu [KALENDARZ IMPREZ]

Kolorowy VI Zabrzański Bieg Charytatywny "Bieg pLUsZAKA" - 25.06.2017, Zabrze 10 Przygotuj się na czerwcowe wyzwanie biegowe! Najciekawsze biegi w Śląskiem w czerwcu [KALENDARZ IMPREZ]
Kolorowy VI Zabrzański Bieg Charytatywny "Bieg pLUsZAKA" - 25.06.2017, Zabrze / RyanMcGuire/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Przygotuj się na czerwcowe wyzwanie biegowe! Najciekawsze biegi w Śląskiem w czerwcu [KALENDARZ IMPREZ]

Lubicie biegać, a może dopiero zaczynacie swoją biegową przygodę? Czerwiec na Śląsku będzie obfitował w ciekawe imprezy biegowe. Sprawdźcie co, gdzie, kiedy!  

Możecie spróbować swoich sił na krótkich dystansach lub na dystansie królewskim, pokonywać wymagające przeszkody i przede wszystkim wesprzeć szczytne cele. Bieganie to nie tylko wysiłek fizyczny, to doskonała zabawa i wyjątkowa idea, o czym będziemy mogli przekonać się już niedługo.

Czerwcowy kalendarz biegowy obfituje w ciekawe imprezy dla truchtaczy. Nie brakuje maratonów, półmaratonów, biegów górskich, z przeszkodami i szalonych kolorowych wyścigów. To banał, ale: nie może was zabraknąć na linii startu! Sprawdźcie, które biegowe imprezy zapowiadają się najciekawiej!

Czytaj także: Opuszczona cegielnia – kiedyś miejsce z potencjałem, teraz ruina. ZDJĘCIA robią wrażenie!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!

3 godz. 54 min.
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!

4 godz. 40 min.
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?

5 godz. 27 min.
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.

7 godz. 24 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy