Tagi:

Przygotuj się na czerwcowe wyzwanie biegowe! Najciekawsze biegi w Śląskiem w czerwcu [KALENDARZ IMPREZ]

Kolorowy VI Zabrzański Bieg Charytatywny "Bieg pLUsZAKA" - 25.06.2017, Zabrze 10 Przygotuj się na czerwcowe wyzwanie biegowe! Najciekawsze biegi w Śląskiem w czerwcu [KALENDARZ IMPREZ]
Kolorowy VI Zabrzański Bieg Charytatywny "Bieg pLUsZAKA" - 25.06.2017, Zabrze / RyanMcGuire/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Przygotuj się na czerwcowe wyzwanie biegowe! Najciekawsze biegi w Śląskiem w czerwcu [KALENDARZ IMPREZ]

Lubicie biegać, a może dopiero zaczynacie swoją biegową przygodę? Czerwiec na Śląsku będzie obfitował w ciekawe imprezy biegowe. Sprawdźcie co, gdzie, kiedy!  

Możecie spróbować swoich sił na krótkich dystansach lub na dystansie królewskim, pokonywać wymagające przeszkody i przede wszystkim wesprzeć szczytne cele. Bieganie to nie tylko wysiłek fizyczny, to doskonała zabawa i wyjątkowa idea, o czym będziemy mogli przekonać się już niedługo.

Czerwcowy kalendarz biegowy obfituje w ciekawe imprezy dla truchtaczy. Nie brakuje maratonów, półmaratonów, biegów górskich, z przeszkodami i szalonych kolorowych wyścigów. To banał, ale: nie może was zabraknąć na linii startu! Sprawdźcie, które biegowe imprezy zapowiadają się najciekawiej!

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

Czytaj także: UWAGA! Te miejsca w Katowicach i okolicy są bardzo niebezpieczne dla pieszych! [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50

Odlotowy prezent na Dzień Dziecka! Grawitacja? Tu jej nie ma...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy