Rusza sprzedaż karnetów i biletów na mecze Górnika Zabrze [CENNIK,ULGI]

Zdjęcie z artykułu: Rusza sprzedaż karnetów i biletów na mecze Górnika Zabrze [CENNIK,ULGI] Rusza sprzedaż karnetów i biletów na mecze Górnika Zabrze [CENNIK,ULGI]; www.pixabay.com
Ilustracja do artykułu Rusza sprzedaż karnetów i biletów na mecze Górnika Zabrze [CENNIK,ULGI]

W poniedziałek (12 czerwca) rusza sprzedaż karnetów na mecze Górnika Zabrze. W pierwszej turze, która potrwa do czwartku, abonamenty będą sprzedawane drogą internetową, a ich zakup przysługuje właścicielom karnetów z ubiegłego sezonu, a także osobom, które brały udział w programie "Trójkolorowi". Zaś od piątku rusza sprzedaż otwarta - pierwszy etap także będzie sprzedażą wyłącznie przez internet.

Ceny karnetów na mecze Górnika Zabrze

Koszt karnetu normalnego na cały sezon na Trybunie Wschodniej to koszt 420 złotych, z kolei na tę samą trybunę, ale jedynie na rundę jesienną - 280 złotych. Odpowiednio, za taki sam rozkład, ale z ulgą zapłacicie 280 złotych albo 190 złotych.

Trybuna Południowa i Narożniki, karnet normalny na cały sezon kosztuje 280 złotych, zaś wyłącznie na rundę jesienną - 210 złotych. W opcji z uwzględnieniem ulgi to koszt 210 złotych, lub w okrojonej wersji - 150 złotych. 

Z kolei karnet normalny, na cały sezon, z miejscem w sektorze rodzinnym to koszt 200 złotych, a na rundę jesienną - 100 złotych. 

Ceny biletów na mecze Górnika Zabrze 

Bilet normalny na Trybunę Wschodnią kosztuje 30 złotych, ulgowy 20 złotych. Na Trybunę Północną, Południową i Narożniki bilety kosztują odpowiednio 20 złotych i 15 złotych. Sektor rodzinny to koszt 20 złotych za bilet normalny i złotówka za bilet ulgowy. 

Komu przysługują karnety i bilety ulgowe?

Karnet i bilet ulgowy przysługują:

  • dzieci i młodzież do 18. roku życia
  • uczącym się osobom do 26 roku życia (wymagana ważna legitymacja)
  • emerytom i rencistom po 60. roku życia
  • osobom niepełnosprawnym (na podstawie ważnego dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie internetowej Górnika Zabrze.

Zobacz też: Przygotuj się na czerwcowe wyzwanie biegowe! Najciekawsze biegi w Śląskiem w czerwcu [KALENDARZ IMPREZ]​

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy