Świętochłowice: III Bieg Hałdami Śląska Ajska 2017

Zdjęcie z artykułu: Świętochłowice: III Bieg Hałdami Śląska Ajska 2017 Świętochłowice: III Bieg Hałdami Śląska Ajska 2017; Klub Ronin
Ilustracja do artykułu Świętochłowice: III Bieg Hałdami Śląska Ajska 2017

Liczne strome podbiegi, zimna woda, błoto i przeszkody po byłych zabudowaniach - takie atrakcje czekają na uczestników III edycji Biegu Hałdami Śląska Ajska Świętochłowice.

Już po raz trzeci odbędzie się Bieg Hałdami Śląska ku czci pamięci Powstańców Śląskich Ajska Świętochłowice. Jest to bieg przełajowy z naturalnymi przeszkodami jakie można spotkać na hałdzie.

Biegacze zmierzą się z wysokimi podbiegami, błotem, zimna wodą ale przede wszystkim z własnymi słabościami. Bieg odbędzie się 20 maja w godzinach od 11.00 do 14.00. Pierwszych sto osób otrzyma pamiątkowe koszulki a wszyscy uczestnicy piękne okolicznościowe medale!

Ajska to hałda powstała w związku z działalnością KWK "Śląsk - Matylda" oraz Huty Cynku "Guidotto". To największa hałda na terenie Świętochłowic. Powierzchnia hałdy (32.8 ha) została zagospodarowana jako teren rekreacyjny - na hałdzie powstał tor motokrosowy, miejsce to upodobali sobie również biegacze.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?

28 maja 2017, 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.

28 maja 2017, 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.

28 maja 2017, 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.

28 maja 2017, 00:50

Odlotowy prezent na Dzień Dziecka! Grawitacja? Tu jej nie ma...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy