Zabrze: Przygotowania Kobiecego Klubu Sportowego

Zdjęcie z artykułu: Zabrze: Przygotowania Kobiecego Klubu Sportowego Kobiecy klub sportowy; www.facebook.com/kkszabrze
Ilustracja do artykułu Zabrze: Przygotowania Kobiecego Klubu Sportowego

Wielkimi krokami zbliżają się rozgrywki ligowe kobiet w piłce nożnej. Pozostały trzy tygodnie, a zabrzanki pracują na najwyższych obrotach.

Na przestrzeni lutego i marca zespół rozegrał cztery sparingi. W niedalekiej przyszłości zmierzą się jeszcze z III-ligowym ROW-em Rybnik.

Ostatni sparing zakończył się remisem 3:3 z drużyną z Knurowa, podczas tego spotkania trener Agnieszka Pluskota testowała w praktyce ustawienia zespołu i taktykę.W miniony piątek, prosto z treningu, nasze zawodniczki udały sie na zabrzańską Arenę, aby głośno dopingować zabrzańskich piłkarzy.

Runda wiosenna rozpoczyna się już 18 marca, kiedy to zabrzanki podejmą na wyjeździe LZS Pakosławice. Pierwsze spotkanie na boisku Sparty Zabrze odbędzie się 8 lub 9 kwietnia. Zmagania na naszym boisku będą relacjonowane na żywo na facebook'owym profilu klubu.

Patryk Rolnik, Maciej Janus

Tekst powstał w ramach warsztatów dziennikarskich w I LO w Zabrzu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Gran Derbi 23.04.2017: Real Madryt - FC Barcelona ONLINE i w TV za darmo? [TRANSMISJA]

Real Madryt - FC Barcelona na żywo w internecie i ogólnodostępnej telewizji? Gdzie i o której oglądać Gran Derbi 2017? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 19:26
Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Pogoda na majówkę 2017 - jaki będzie długi weekend?

Jakie są prognozy pogody na majówkę 2017? Będzie ciepło czy zimno i deszczowo? O tym, jaka będzie pogoda 1, 2 i 3 maja piszemy na ESKA.pl!

23 kwietnia 2017, 13:34
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman i Królowa łez - to dwa hity, które walczą w tych samych kategoriach! Który przebój okaże się lepszy i otrzyma nagrodę na ESKA Music Awards 2017? Informacje o tych utworach podrzucamy na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:39
Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon 2017 - TRASA i utrudnienia na drodze

Orlen Warsaw Marathon już w niedzielę 23 kwietnia 2017. Tego dnia w centrum miasta będą duże utrudnienia w ruchu. Które ulice będą zamknięte? Jak przebiega trasa OWM 2017? Przekonajcie się na ESKA.pl

23 kwietnia 2017, 10:35
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy