Zabrze: Przygotowania Kobiecego Klubu Sportowego

Zdjęcie z artykułu: Zabrze: Przygotowania Kobiecego Klubu Sportowego Kobiecy klub sportowy; www.facebook.com/kkszabrze
Ilustracja do artykułu Zabrze: Przygotowania Kobiecego Klubu Sportowego

Wielkimi krokami zbliżają się rozgrywki ligowe kobiet w piłce nożnej. Pozostały trzy tygodnie, a zabrzanki pracują na najwyższych obrotach.

Na przestrzeni lutego i marca zespół rozegrał cztery sparingi. W niedalekiej przyszłości zmierzą się jeszcze z III-ligowym ROW-em Rybnik.

Ostatni sparing zakończył się remisem 3:3 z drużyną z Knurowa, podczas tego spotkania trener Agnieszka Pluskota testowała w praktyce ustawienia zespołu i taktykę.W miniony piątek, prosto z treningu, nasze zawodniczki udały sie na zabrzańską Arenę, aby głośno dopingować zabrzańskich piłkarzy.

Runda wiosenna rozpoczyna się już 18 marca, kiedy to zabrzanki podejmą na wyjeździe LZS Pakosławice. Pierwsze spotkanie na boisku Sparty Zabrze odbędzie się 8 lub 9 kwietnia. Zmagania na naszym boisku będą relacjonowane na żywo na facebook'owym profilu klubu.

Patryk Rolnik, Maciej Janus

Tekst powstał w ramach warsztatów dziennikarskich w I LO w Zabrzu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy