Zabrze: Przygotowania Kobiecego Klubu Sportowego

Zdjęcie z artykułu: Zabrze: Przygotowania Kobiecego Klubu Sportowego Kobiecy klub sportowy; www.facebook.com/kkszabrze
Ilustracja do artykułu Zabrze: Przygotowania Kobiecego Klubu Sportowego

Wielkimi krokami zbliżają się rozgrywki ligowe kobiet w piłce nożnej. Pozostały trzy tygodnie, a zabrzanki pracują na najwyższych obrotach.

Na przestrzeni lutego i marca zespół rozegrał cztery sparingi. W niedalekiej przyszłości zmierzą się jeszcze z III-ligowym ROW-em Rybnik.

Ostatni sparing zakończył się remisem 3:3 z drużyną z Knurowa, podczas tego spotkania trener Agnieszka Pluskota testowała w praktyce ustawienia zespołu i taktykę.W miniony piątek, prosto z treningu, nasze zawodniczki udały sie na zabrzańską Arenę, aby głośno dopingować zabrzańskich piłkarzy.

Runda wiosenna rozpoczyna się już 18 marca, kiedy to zabrzanki podejmą na wyjeździe LZS Pakosławice. Pierwsze spotkanie na boisku Sparty Zabrze odbędzie się 8 lub 9 kwietnia. Zmagania na naszym boisku będą relacjonowane na żywo na facebook'owym profilu klubu.

Patryk Rolnik, Maciej Janus

Tekst powstał w ramach warsztatów dziennikarskich w I LO w Zabrzu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Arek Kłusowski i Filip Moniuszko odpadli z Idola? Internauci dopytują o dwóch uczestników, którzy zapadli w pamięć widzom po castingowych odcinkach muzycznego show!

27 marca 2017, 16:16
Co to jest fake news?

Co to jest fake news?

Fake newsy to niebezpieczne, szybko rozwijające się zjawisko w internecie. Na ESKA.pl., wyjaśniamy co to właściwie jest i jak należy na nie reagować.

27 marca 2017, 16:00
Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Organizatorzy Open'era ogłosili powrót legendy polskiego hip hopu specjalnie na festiwal i zapowiedzieli polski tydzień ogłoszeń.

27 marca 2017, 15:46
Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś nie zwalnia tempa i przed Eurowizją 2017 koncertuje po całej Europie. Tym razem Polka zachwyciła mieszkańców Rygi.

27 marca 2017, 15:24
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy