Zobaczcie niesamowite zdjęcia Stadionu Śląskiego! [ZDJĘCIA Z LOTU PTAKA]

Eska śląsk 5 Zobaczcie niesamowite zdjęcia Stadionu Śląskiego! [ZDJĘCIA Z LOTU PTAKA]
Stadion Śląski z lotu ptaka / Kosmodron/www.facebook.com/KosmodronPhotography
Ilustracja do artykułu: Zobaczcie niesamowite zdjęcia Stadionu Śląskiego! [ZDJĘCIA Z LOTU PTAKA]

Ukończenie modernizacji Stadionu Śląskiego zbliża się wielkimi krokami. Zobaczcie jak obiekt wygląda z lotu ptaka, te zdjęcia naprawdę robią wrażenie!

Najnowszą zmianą na Stadionie Śląskim jest pojawienie się nowej murawy, co doskonale uchwyciły zdjęcia zamieszczone w naszej galerii. Trawnik pochodzi z plantacji pod Budapesztem i spełnia wszystkie kryteria przewidziane dla trawy sportowej stosowanej na stadionach. Ostatnią rolkę trawy położono w środę. 

Proces kładzenia nowej murawy nie był tak prosty jak mogłoby się wydawać! Nad całością procesu czuwał Richard Hayden. To niezależny ekspert od wykonawców i dostawców w zakresie nawierzchni trawiastych dla obiektów sportowych, współpracującym z FIFA i UEFA przy doborze nawierzchni na turnieje mistrzostw świata i Europy. 

Modernizacja Stadionu Śląskiego powoli dobiega końca. Zainstalowano już tam krzesełka, w przyszłym tygodniu pojawi się murawa. Otwarcie Stadionu zaplanowano na wrzesień tego roku.

Autorem zdjęć jest Grzegorz Kośmider, więcej zdjęć m.in. Chorzowa z lotu ptaka znajdziecie na jego fanpage.

Zobacz też: Wygląda, jak scena z horroru. Figurki bez głów i zdewastowane pokoje. SPRAWDŹ, co to za miejsce! [GALERIA]​

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy